sobota, 15 Grudzień 2018, 15:52

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Z wizytą u najmłodszych

Z wizytą u najmłodszych

niedziela, 19 Styczeń 2014, 11:25 Kategoria: edukacja, Gmina Kamień Pomorski, WYDARZENIA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odwiedzili dzieci w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr.2 w Kamieniu Pomorskim.

Policjanci rozmawiali z uczniami o elementarnych zasadach jakie obowiązują na drodze i w jej pobliżu. Dzieci dowiedziały się jak należy przechodzić przez jezdnię, jak korzystać z sygnalizacji świetlnej oraz o zasadach jej funkcjonowania.

Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom dlaczego należy korzystać z elementów odblaskowych zwłaszcza teraz, kiedy szybko zapadający zmierzch i często trudne warunki atmosferyczne znacznie utrudniają widoczność.

Uczniowie otrzymali elementy odblaskowe z logiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, aby jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego byli zawsze widoczni, a przez to bardziej bezpieczni.

st.sierż Marta Szołtun

Z wizytą u najmłodszych Reviewed by on . Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odwiedzili dzieci w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr.2 w Kamieniu Pomorskim. Policjanci ro Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odwiedzili dzieci w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr.2 w Kamieniu Pomorskim. Policjanci ro Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top