piątek, 18 Styczeń 2019, 06:22

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Do kilku razy sztuka …
Do kilku razy sztuka …

Do kilku razy sztuka …

sobota, 08 Luty 2014, 21:56 Kategoria: Gmina Świerzno, kronika zdarzeń, POWIAT

Policjanci  z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do magazynu w niewielkiej miejscowości w gminie Świerzno. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Dzisiejszego ranka policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do której doszło w nocy  z 7 na 8 lutego. Mężczyźni dostali się do środka pomieszczenia poprzez wykucie otworu w  ścianie a następnie ukradli 4 silniki elektryczne wartości 6 tys. zł. Policjanci natychmiast wpadli na trop sprawców. Zostali oni zatrzymani  a następnie przewiezieni do kamieńskiej komendy. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że zatrzymani mężczyźni są odpowiedzialni również za kradzież z włamaniem do jakiej doszło w tym samym miejscu kilkanaście dni temu. Większość skradzionego mienia funkcjonariusze odzyskali.

Za tego typu przestępstwo grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

 

st. sierż Marta Szołtun

Do kilku razy sztuka … Reviewed by on . Policjanci  z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do magazynu w niew Policjanci  z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do magazynu w niew Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top