poniedziałek, 21 Styczeń 2019, 11:07

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Bezpieczne ferie 2014

Bezpieczne ferie 2014

sobota, 15 Luty 2014, 08:07 Kategoria: edukacja, POWIAT, społeczeństwo

Już w ten weekend rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego tez policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą akcję pod kryptonimem „Bezpieczne Ferie 2014”.

Celem tych działań profilaktycznych jest zapewnienie bezpiecznych ferii dzieciom i młodzieży. Funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej biorą czynny udział w tematycznych spotkaniach z zakresu prewencji kryminalnej oraz bezpieczeństwa na drodze i w czasie zimowych zabaw. Wzorem lat ubiegłych o bezpieczną podróż dzieci i młodzieży zadbają policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego. Prowadzić będą wzmożone kontrole podczas których szczególną uwagę zwrócą na stan trzeźwości kierowców, sposób przewożenia pasażerów a także stan techniczny pojazdu. Szczególnie wnikliwie kontrolowane będą autokary przewożące dzieci na wycieczki. Przypominamy, że każdy taki wyjazd można zgłosić Policji z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Sierż Marta Szołtun

Bezpieczne ferie 2014 Reviewed by on . Już w ten weekend rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego tez policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą akcję pod kryptonimem „Bezpie Już w ten weekend rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego tez policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą akcję pod kryptonimem „Bezpie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top