sobota, 23 Luty 2019, 13:56

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Kreatywne ferie w bibliotece

Kreatywne ferie w bibliotece

poniedziałek, 24 Luty 2014, 10:59 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do „Kreatywnej pracowni plastycznej” w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczestnicy czytają bajki wraz z bibliotekarzami oraz rozwiązują łamigłówki i rebusy na tablicy interaktywnej. Później jest wspólna zabawa pełna kolorowych i bajkowych pomysłów. W poniedziałek, tak na dobry początek w bibliotece odbył się spektakl pt. „Kotek i kogutek” w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Duet. W przyszłym tygodniu planujemy warsztaty ceramiczne prowadzone przez plastyków ze Stargardu Szczecińskiego. Do tej pory dzieci podczas ferii zrobiły m.in. prehistoryczne Dino-makiety, maski karnawałowe, skarbonki, kolorowe drzewa pełne rajskich ptaków oraz piętrowe domki dla lalek z pełnym wyposażeniem. W planach mamy wykonanie ekologicznych toreb na zakupy, świeczników, wazonów, figurek z modeliny i gipsu, projektowanie odzieży, wyrób biżuterii oraz zajęcia z origami.

Serdecznie dziękujemy za poczęstunki dla dzieci ufundowane przez: SPA Bagiński i Chabinka, Hotel Trofana, Pizzerię i Kuchnię Virgo, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dariusz Bojzan, Piekarnię i Sklep Rogalik w Międzyzdrojach – Panią Monikę Bielicę, Panią Czesławę Tomczak – Hotel Slavia, Panią Ninę Reszkę. Gorące słowa „Dziękujemy” należą się również pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej: Pani Elżbiecie Jakubiak i Pani Elenie Duginow za zakup materiałów plastycznych, sfinansowanie warsztatów ceramicznych oraz pokrycie kosztów związanych z przyjazdem Teatru „Duet”.

Zapraszamy dzieci do dalszej zabawy w „Kreatywnej pracowni plastycznej” podczas ferii od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.

Kreatywne ferie w bibliotece Reviewed by on . Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczest Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczest Rating: 0

Komentarze (1)

  • Gość

    Widac ze biblioteka żyje i przynajmniej zawsze coś organizują. Szkoda ze w Kamieniu nie ma tak kreatywnych pracownikow w bibliotece :/

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top