piątek, 18 Styczeń 2019, 06:28

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Usiłowali okraść altankę
Usiłowali okraść altankę

Usiłowali okraść altankę

środa, 26 Luty 2014, 15:30 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interewncyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do altanki na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Kamieniu Pomorskim. Oboje usłyszeli już zarzuty.

Do zdarzenia doszło 22 lutego o koło godziny 14:00. Małżeństwo wykonujące prace porządkowe usłyszało dźwięk tłuczonego szkła na sąsiedniej działce. Kiedy poszli sprawdzić jakie jest źródło hałasu, zastali mężczyznę i kobietę wynoszących narzędzia ogrodnicze ze środka altanki. O fakcie tym natychmiast poinformowali dyżurnego kamieńskiej jednostki Policji, po czym ujęli próbującą oddalić się parę. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, zatrzymali sprawców po czym przewieźli ich do policyjnego aresztu. 18-letnia kobieta i 47-letni mężczyzna byli pod wpływem alkoholu.

Grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 st.sierż Marta Szołtun 

Usiłowali okraść altankę Reviewed by on . Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interewncyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do altanki na t Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interewncyjnego kamieńskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do altanki na t Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top