sobota, 15 Grudzień 2018, 19:21

Przed 5 marca

Przed 5 marca

piątek, 28 Luty 2014, 09:49 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, kultura i sztuka

fot. Z. Flach, wyd. Spółdzielczy Instytut Wydawniczy KrajW ramach obchodów 69 rocznicy zdobycia naszego miasta Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z pionierami Kamienia Pomorskiego, które odbędzie się w poniedziałek, 3 marca br., o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej kamieńskiego ratusza. Spotkanie to będzie z pewnością niecodzienną lekcją historii, na której usłyszmy świadków historii pamiętających trudne początki powojennego polskiego Kamienia.

Dzień później, we wtorek – 4 marca, również na godzinę 17.00, zapraszamy do siedziby naszego Muzeum w Pałacu Biskupim na otwarcie wystawy „W poszukiwaniu nowego domu. Migracje ludności na Pomorzu Zachodnim w latach 1945-1950”, przygotowanej przez szczeciński oddział Instytutu Pamięci Narodowej, podejmującej tematykę organizowania się polskiego życia na Pomorzu Zachodnim po drugiej wojnie światowej. Wystawa ta będzie również wzbogacona o część dotyczącą naszego miasta przygotowaną przez MHZK.

 

Serdecznie zapraszamy
Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

migr1945

Przed 5 marca Reviewed by on . W ramach obchodów 69 rocznicy zdobycia naszego miasta Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z pionierami Kamienia Pomorskiego, któ W ramach obchodów 69 rocznicy zdobycia naszego miasta Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z pionierami Kamienia Pomorskiego, któ Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top