niedziela, 16 Grudzień 2018, 12:30

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Gryf nie sprostał kołobrzeskiej Kotwicy w swoim kolejnym sparringu

Gryf nie sprostał kołobrzeskiej Kotwicy w swoim kolejnym sparringu

poniedziałek, 03 Marzec 2014, 17:40 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W sobotę, 1 marca Gryf rozegrał pierwszy z serii sparringów u siebie. Jego przeciwnikiem była kołobrzeska Kotwica, która na co dzień gra z powodzeniem w trzeciej lidze i ma tylko dwa punkty straty do lidera – Drawy Drawsko Pomorskie.

Mecz testowy był okazją do sprawdzenia różnych wariantów gry przez oba zespoły. Z obu stron doszło do co najmniej kilku zmian. Kotwica w przeciągu całego meczu prezentowała się nieco lepiej, częściej była przy piłce i to ona strzeliła dwie bramki. Gryf niestety nie zdobył żadnej. Po błędzie kamieńskiej obrony, w 25. minucie meczu padł pierwszy gol dla Gości. Druga bramka została strzelona na początku drugiej odsłony spotkania, kiedy to nasi defensorzy zaspali i dokonali nieudanej pułapki ofsajdowej. Gościom nie pozostało nic innego jak tylko dokonać egzekucji.

Gryf miał co najmniej dwie okazje do strzelenia bramki, jednak zabrakło nieco szczęścia i umiejętności. Mimo to wypadł całkiem pozytywnie na tle mocnego przeciwnika, jednak różnice w technice, szybkości i organizacji gry były na tyle duże, że wynikiem nasz zespół nie dorównał Kotwicy. W szeregach tego kołobrzeskiego klubu gra były piłkarz kamieńskiego zespołu – Łukasz Cebulski, który występował w Gryfie na początku tego stulecia i to z niemałym powodzeniem. Radził sobie na tyle dobrze, że został skaperowany do trzecioligowej wówczas Floty Świnoujście i do dziś gra na poziomie trzecioligowym w kolejnych zespołach naszego województwa.

Przed piłkarzami Gryfa ostatni sparring, który zaplanowano na nadchodzącą sobotę, początek o godz. 14:00. Przeciwnikiem będzie Promień Mosty występujący na co dzień w klasie okręgowej razem z golczewską Iskrą. Później już tylko liga i runda rewanżowa czwartej ligi. W pierwszej kolejce Gryf zagra niezwykle ważny, ale i bardzo trudny, mecz z liderem – Raselem Dygowo. Będzie to rewanż za szczęśliwy dla Gospodarzy remis 1:1 w Dygowie z połowy sierpnia ubiegłego roku.

Obserwator

Gryf nie sprostał kołobrzeskiej Kotwicy w swoim kolejnym sparringu Reviewed by on . W sobotę, 1 marca Gryf rozegrał pierwszy z serii sparringów u siebie. Jego przeciwnikiem była kołobrzeska Kotwica, która na co dzień gra z powodzeniem w trzecie W sobotę, 1 marca Gryf rozegrał pierwszy z serii sparringów u siebie. Jego przeciwnikiem była kołobrzeska Kotwica, która na co dzień gra z powodzeniem w trzecie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top