niedziela, 16 Grudzień 2018, 11:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Superniania odwiedzi międzyzdrojską bibliotekę
Superniania odwiedzi międzyzdrojską bibliotekę

Superniania odwiedzi międzyzdrojską bibliotekę

wtorek, 11 Marzec 2014, 07:00 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo
Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskiej Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkani autorskie z Panią Dorotą Zawadzką, słynną Supernianią, które odbędzie się 14 marca 2014  (piątek) o godz. 18:00 w bibliotece. Będzie to niecodzienne spotkanie, bo połączone z dyskusją - Jak mądrze kochać i dobrze wychować dzieci. Pani Dorota nagrodzi najaktywniejszych nagrodami książkowymi. Podczas spotkania będzie można zakupić książki Superniani „Moje Dziecko” cz. I  i „Moje Dziecko” cz. II, oczywiście, z dedykacją i autografem.

Kilka słów na naszym gościu:

Dorota Zawadzka po ukończeniu studiów na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego pracowała jako wykładowca w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej. Oprócz zajęć kursowych prowadziła autorskie fakultety dla studentów „Telewizja dla dziecka” i „Świat według dziecka”. Do 2007 prowadziła zajęcia  z psychologii rozwoju człowieka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, czynnie wspierała akcję „Bicie jest głupie”. Współdziałała między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji, wspierając takie kampanie jak „Kocham nie biję.”, „Kocham reaguję” oraz inne przedsięwzięcia społeczne. Zaangażowała się w działalność wspierającą nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie, czynnie uczestnicząc w posiedzeniach komisji sejmowej i senackiej.

Od 2000 współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Jest współautorką pomysłu konkursu „Świat przyjazny dziecku” realizowanego przez KOPD i od samego początku zasiada w jego kapitule. Poświęca wiele czasu i aktywnie działa na rzecz rozwoju projektu.

Od 2010 jest ambasadorem akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka. Zasiada i aktywnie uczestniczy w kapitułach akcji Firma Przyjazna Mamie  i Hotel Przyjazny Rodzinie.

Jest współautorką projektu „Bezpieczne media”, który zaowocował w 2001 między innymi wprowadzeniem do TVP i innych stacji oznaczeń dotyczących ograniczeń wiekowych dla widzów programów telewizyjnych. W latach 2000–2001 była współautorką (wraz z Anną Schultz) oraz ekspertem w programie „Akademia IQ” w TVP1, który promował zdolne dzieci. W latach 1998–2007 prowadziła castingi do programu „Jaka to melodia?” oraz sprawowała opiekę psychologiczną nad uczestnikami w trakcie nagrań.

W latach 2004–2006 była ekspertem w programie Klub Młodej Mamy (na antenie TVN Style) prowadzonego przez Beatę Tadlę. Zyskała popularność jako prowadząca w latach 2006–2008 program „Superniania” na antenie telewizji TVN. W latach 2006-2007 współprowadziła z Olgą Kuźniak program „I Ty Możesz Mieć Superdziecko”. W 2009 na antenie TVN Warszawa prowadziła autorski program „FIK” (Familijny Informator Kulturalny). Od 2008 prowadziła na antenie TVN Style program „Świat Według Dziecka”, którego jest również współautorką. Od kwietnia 2011 na antenie TVN Style prowadziła program Dorota Zawadzka. Do Tablicy.”

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Zawadzka

Superniania odwiedzi międzyzdrojską bibliotekę Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskiej Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkani Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskiej Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkani Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top