piątek, 18 Styczeń 2019, 06:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Akcja „Kotwica 2014”

Akcja „Kotwica 2014”

czwartek, 13 Marzec 2014, 22:28 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wspólnie z Państwową Strażą Rybacką i Społeczną Strażą Rybacką przeprowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Kotwica 2014” na terenie kanału  Świniec.

Dzisiaj w godzinach 09:00-12:00 policjanci wspólnie z  zaprzyjaźnionymi służbami przeprowadzili działania mające na celu ograniczenie zjawiska kłusownictwa. Przypominali również wędkarzom o konieczności utrzymania czystości na stanowiskach łowieckich a także o zagrożeniach na wodach i terenach przybrzeżnych wynikających ze spożywania alkoholu. Podczas trwania akcji wylegitymowano 60 wędkarzy, trzech z nich za brak  uprawnień do połowu ryb zostało ukaranych mandatami. Ponadto funkcjonariusze pouczyli kilka osób, które zaśmiecały miejsca połowowe. W trakcie dzisiejszej kontroli nie ujawniono przypadków kłusownictwa.

st.sierż Marta Szołtun 

Akcja „Kotwica 2014” Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wspólnie z Państwową Strażą Rybacką i Społeczną Strażą Rybacką przeprowadzili działania prewencyjne Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wspólnie z Państwową Strażą Rybacką i Społeczną Strażą Rybacką przeprowadzili działania prewencyjne Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top