niedziela, 17 Luty 2019, 02:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Powstała mała salka do ćwiczeń dla Pań

Powstała mała salka do ćwiczeń dla Pań

czwartek, 10 Kwiecień 2014, 09:24 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport, zdrowie

Wychodząc naprzeciw wszystkim Paniom które korzystały dotychczas z siłowni razem z mężczyznami, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył małą salkę do ćwiczeń tylko dla Pań.

Salka choć niewielka wyposażona jest w bieżnie, rowerki treningowe, orbitrek, stepter oraz inny sprzęt przeznaczony do kształtowania szczupłej sylwetki. Estetyczny wygląd salki, ekran telewizyjny wraz z muzyką, miła atmosfera dają gwarancję mile spędzonego czasu na wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Ciepły prysznic po treningu oraz możliwość z korzystania z sauny na pewno uprzyjemnią pobyt na siłowni.

Jeżeli do tego dodamy niską cenę za jednorazowe wejście / 5zł / karnet 30 zł miesięcznie to pozostaje nam tylko zaprosić Panie do korzystania z naszej oferty, tym bardziej że wiosna tuż, tuż.

Salka czynna jest od pn. do pt. w godz.8.00 do 21.00 sobota od 10.00 do 15.00

Wszystkie inne informacje zawarte będą w regulaminie znajdującym się na salce, z którym należy zapoznać się przed pierwszym treningiem.

Na pierwszy trening zapraszamy już w piątek / gratis / od godz. 8.00

Powstała mała salka do ćwiczeń dla Pań Reviewed by on . Wychodząc naprzeciw wszystkim Paniom które korzystały dotychczas z siłowni razem z mężczyznami, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył małą salkę do ćwicze Wychodząc naprzeciw wszystkim Paniom które korzystały dotychczas z siłowni razem z mężczyznami, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył małą salkę do ćwicze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top