poniedziałek, 25 Marzec 2019, 13:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w bibliotece

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w bibliotece

wtorek, 15 Kwiecień 2014, 10:27 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

7, 9 i 11 kwietnia w bibliotece w Międzyzdrojach zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka pisanek”. Organizatorami zajęć była biblioteka oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie Rodzina. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Większość małych dzieci stęskniło się za kreatywną pracownią plastyczną, którą organizujemy od wielu lat podczas ferii zimowych.
Przez 3 dni dzieci, młodzież i dorośli wykonali piękne ozdoby wielkanocne. Były cekinowe arcydzieła, pisanki wykonane metodą karczochową, metodą decoupage, baranki, kurczaczki, kolorowe zające, jednym słowem, fantazyjne rękodzieła… Podczas warsztatów było rodzinnie, wesoło i „pisankowo”. Część prac dzieci zabrały do domu, by świątecznie przyozdobić swoje stoły i koszyczki. Pozostałe pisanki zostały sprzedawane na Jarmarku Wiosennym, który odbył się 12 kwietnia w sali gimnastycznej Gimnazjum w Międzyzdrojach od 10:00 -17:00. Dochód ze sprzedaży został przekazany dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, które było współorganizatorem warsztatów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, mamom, ciociom, wolontariuszom za pracę, dobrą zabawę i pomoc w zajęciach plastycznych. Już obmyślamy kolejne warsztaty, tym razem może związane z jesienią albo ze Świętami Bożego Narodzenia.

Bibliotekarze

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w bibliotece Reviewed by on . 7, 9 i 11 kwietnia w bibliotece w Międzyzdrojach zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. "Fabryka pisanek". Organizatorami zajęć była biblioteka oraz Mi 7, 9 i 11 kwietnia w bibliotece w Międzyzdrojach zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. "Fabryka pisanek". Organizatorami zajęć była biblioteka oraz Mi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top