środa, 19 Wrzesień 2018, 17:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Po serii porażek nareszcie przełamanie „Gryfa”
Po serii porażek nareszcie przełamanie „Gryfa”

poniedziałek, 05 Maj 2014, 19:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Po kilku porażkach w tym dwóch fatalnych występach kamieńskich gryfitów który przyniósł bagaż straconych bramek przyszła rehabilitacja, bowiem w sobotę nasz zespół zagrał na miarę oczekiwań i wypunktował skutecznie „Hutnika” Szczecin pewnie pokonując go 4:1 (2:0).

Nasz zespół zagrał poprawne by nie powiedzieć dość dobre spotkanie, będąc drużyną lepszą na murawie, bowiem hutnicy starali się grając z kontry co im nie wychodziło najlepiej.

Pierwszy gola dla „Gryfa” padł już 14 minucie spotkania kiedy bramkę zdobył Kacper Wittbrodt. W 30 minucie do bramki rywali trafił młody Damian Karczmarski i wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa w której zespołem lepszym był nasz zespół.

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się. Goście grali dość bojaźliwie nie chcąc stracić kolejnych bramek. Wyglądało to tak, jakby zależało im na strzeleniu co najwyżej honorowej bramki pełnia zadowolenia była by w ich gestii wystarczająca.

Jednak gryfici byli dość ruchliwi i mieli chęć do gry. W 60 minucie na 3:0 podwyższył Przemysław Dąbrowski, który był autorem czwartego gola, który padł w 68 minucie.

Kiedy wydawało się że goście przegrają do „0”, jeden z ich nielicznych wypadów w końcówce spotkania przyniósł im honorowe trafienie.

Dość dobry mecz i zasłużona wygrana kamieńskiego „Gryfa”, który w następną sobotę zagra na wyjeździe z „Sarmatą” Dobra Nowogardzka walczącą o ligowy byt.

Nasz zespół jest w dalszym ciągu czwartym i traci do trzeciej „Vinety” trzy oczka, zaś nad piątym zespołem „Kluczewii” Stargard ma aż osiem punktów przewagi.

„Gryf”: Piotrowski – Sasin (80’ Książek Przemysław), Kapczyński, Król, Emetyk – Wittbrodt, Pogoda, Karczmarski, Nomejko (70’ Książek Mateusz) – Miedziński (85’ Nagel), Dąbrowski.