środa, 19 Grudzień 2018, 06:51

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Bezpieczeństwo na drodze

Bezpieczeństwo na drodze

piątek, 09 Maj 2014, 21:58 Kategoria: edukacja, POWIAT

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim oraz Starostwo Powiatowe po raz 14 zorganizowali Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Poprzez zabawę i sportową rywalizację policjanci prowadzą kampanię edukacyjną uświadamiając najmłodszym potrzebę i obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego.Do rywalizacji stanęło 32 uczniów ze szkół podstawowych oraz 15 z gimnazjów.

Pierwszym etapem turnieju było rozwiązanie testu wiedzy,następnie uczestnicy musieli pokonać rowerowy tor przeszkód.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Najlepszą drużyną w kategorii szkół gimnazjalnych byli uczniowie z Golczewa. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez gminy: Kamień Pomorski, Dziwnów, Świerzno oraz Międzyzdroje.

st.sierż.Marta Szołtun

Bezpieczeństwo na drodze Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim oraz Starostwo Powiatowe po raz 14 zorganizowali Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim oraz Starostwo Powiatowe po raz 14 zorganizowali Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top