piątek, 19 Kwiecień 2019, 12:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kuźnia nowych talentów?

Kuźnia nowych talentów?

czwartek, 12 Czerwiec 2014, 10:07 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

W ostatni majowy wieczór w „Kawiarni o poranku” w Kamieniu Pomorskim odbył się koncert Bartka i Michała Pawłowskich.

Już od pierwszych dźwięków gitar i śpiewu braci, w kawiarni zapanował niecodzienny klimat. Bracia w rytmach dobrze znanych utworów zabawiali swoich gości. Oczywiście smakosze tych klimatów nie zostawali obojętni i chętnie podśpiewywali razem z duetem. Pawłowscy zaprezentowali również utwory swojego autorstwa, które okazały się być już znane wśród obecnych.

       Wspólne, rodzinne granie zaowocowało w kilkakrotne bisy. Niewątpliwie pasja i talent chłopaków idealnie współgrały z przytulnym i kameralnym klimatem tej kawiarni, o czym pozytywnie wypowiadali się zebrani na mini recitalu. Należy mieć nadzieje, że w równie sympatycznym gronie usłyszymy i zobaczymy różnych artystów. Michałowi i Bartkowi życzymy samych udanych koncertów w tak zacnym gronie gości, czytelników zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z imprezy.

       „Kawiarnia o poranku” zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności i talenty muzyczne jak i artystyczne.

Kuźnia nowych talentów? Reviewed by on . W ostatni majowy wieczór w "Kawiarni o poranku" w Kamieniu Pomorskim odbył się koncert Bartka i Michała Pawłowskich. Już od pierwszych dźwięków gitar i śpiewu b W ostatni majowy wieczór w "Kawiarni o poranku" w Kamieniu Pomorskim odbył się koncert Bartka i Michała Pawłowskich. Już od pierwszych dźwięków gitar i śpiewu b Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top