czwartek, 15 Listopad 2018, 02:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie z Iwoną Żytkowiak
Spotkanie z Iwoną Żytkowiak

Spotkanie z Iwoną Żytkowiak

czwartek, 31 Lipiec 2014, 13:48 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na wieczór autorski z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak, który odbędzie się 7 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00 w bibliotece w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Iwona Żytkowiak pochodzi z Barlinka. Jest absolwentką filologii polskiej i filozofii oraz Studium Instytutu Badań Literackich PAN. Pisała od zawsze i na wszystkim. Czas dzieli w miarę na równe części – rodzinę, pracę i pasję (kolejność nie jest przypadkowa). Iwona Żytkowiak jest matką czterech synów. W wolnych chwilach uwielbia długie spacery po Bieszczadach i grę na pianinie z najmłodszym synem. Do tej pory wydała 4 książki: „Tonia”, „Spotkania przy lustrze”, „Kobiety z sąsiedztwa” i „Tam, gdzie Twój dom”. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki z dedykacją.

Bibliotekarze

Spotkanie z Iwoną Żytkowiak Reviewed by on . Zapraszamy na wieczór autorski z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak, który odbędzie się 7 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00 w bibliotece w Międzyzdrojach. (wstęp wolny) Iw Zapraszamy na wieczór autorski z Iwoną Małgorzatą Żytkowiak, który odbędzie się 7 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00 w bibliotece w Międzyzdrojach. (wstęp wolny) Iw Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top