czwartek, 21 Marzec 2019, 10:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Mistrzostwa Europy w klasie Słonka Kamień Pomorski 2014
Mistrzostwa Europy w klasie Słonka Kamień Pomorski 2014

Mistrzostwa Europy w klasie Słonka Kamień Pomorski 2014

czwartek, 14 Sierpień 2014, 08:05 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Już w czwartek 14 sierpnia o godz. 11.30 na placu apelowym Mariny Kamień Pomorski odbędzie się oficjalne otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów w klasie Słonka, 3 dni później – 17 sierpnia o godz. 18.00 przywitamy uroczyście seniorów startujących w tej dyscyplinie. Do chwili obecnej do zawodów zgłosiło się 71 załóg – z Belgii, Brazylii, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Portugalii, USA, Szwecji, Włoch i Polski. Organizatorzy regat, którymi są Stowarzyszenie Jacht Klub Kamień Pomorski i Polski Związek Klasy Słonka przy zaangażowaniu Gminy Kamień Pomorski przygotowali wiele atrakcji nie tylko dla żeglarzy. Organizatorzy, którymi są Stowarzyszenie Jacht Klub Kamień Pomorski i Polski Związek Klasy Słonka przy zaangażowaniu Gminy Kamień Pomorski przygotowali wiele atrakcji nie tylko dla żeglarzy. Bogaty program imprez towarzyszących oraz zastosowanie systemu GPS Tracking otwiera tę imprezę na ogromną rzeszę widzów, nie tylko przebywających na Zalewie czy w kamieńskim amfiteatrze, ale mających dostęp do Internetu na całym świecie. Za pomocą systemu GPS Tracking regaty będzie można oglądać na żywo poprzez stronę www.eurosnipe2014.com. Zapraszamy również do polubienia strony regat na Facebooku. Codziennie będzie można zobaczyć krótki film z tego, co będzie się działo na wodzie i na brzegu.  Kamery będą ulokowane między innymi na łodziach najlepszych zawodników, jedna z nich – na latającym dronie. Program artystyczny ujęty w Dni Kamienia Pomorskiego rusza w dniu 17 sierpnia, czyli w dniu uroczystego otwarcia Mistrzostw Europy Seniorów i potrwa aż do ich zakończenia w dniu 23 sierpnia. – Zapowiada się bardzo dużo dobrej muzyki – Gmina Kamień Pomorski zaprosiła do udziału gwiazdy muzyki rozrywkowej, między innymi szwedzką wokalistkę VELVET, która zaśpiewa na oficjalne otwarcie regat, wieczorem 17 sierpnia. Wśród zaproszonych muzyków są także zespół LOKA, LIBER i NATALIA SCHROEDER, a także zespoły „Jaf Raf” oraz „Empiria”. W środę 20 sierpnia zaprezentują się miejscowe talenty muzyczne, wśród których zobaczymy zespoły „Orient Blues Express”, „Erem” oraz „In Silence”. Zapraszamy do udziału! Warto być w tych dniach w Kamieniu Pomorskim!

Organizatorami  Mistrzostw są Stowarzyszenie Jacht Klub Kamień Pomorski i Polski Związek Klasy Słonka. Sponsorami Generalnymi regat są: Żywiec Zdrój i ENEA, Generalnym Partnerem jest Grupa Azoty. Partnerami w organizacji są: Gmina Kamień Pomorski, Województwo Zachodniopomorskie, Marina Kamień Pomorski, BD Marine, Velas PL, SORT. Patronat Honorowy nad Mistrzostwami objęli: Wojewoda Zachodniopomorski Marek Tałasiewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego Wiesław Kaczmarek, Starosta Kamieński Beata Kiryluk, Burmistrz Kamienia Pomorskiego Bronisław Karpiński oraz Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Waldemar Miśko.

Mistrzostwa Europy w klasie Słonka Kamień Pomorski 2014 Reviewed by on . Już w czwartek 14 sierpnia o godz. 11.30 na placu apelowym Mariny Kamień Pomorski odbędzie się oficjalne otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów w klasie Słonka, 3 Już w czwartek 14 sierpnia o godz. 11.30 na placu apelowym Mariny Kamień Pomorski odbędzie się oficjalne otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów w klasie Słonka, 3 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top