niedziela, 24 Marzec 2019, 01:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MHZK – promocja i zaproszenie
MHZK – promocja i zaproszenie

MHZK – promocja i zaproszenie

niedziela, 31 Sierpień 2014, 12:38 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na promocję publikacji „50 lat Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim”, która odbędzie się w najbliższą środę, 3 września br., o godzinie 17.00 w siedzibie naszego Muzeum mieszczącej się w Pałacu Biskupim. Publikacja ta, pokazująca kamieński festiwal na przestrzeni ostatnich pięćdziesięciu lat, została opracowana i wydana przez MHZK dzięki wsparciu Towarzystwa Miłośników Ziemi Kamieńskiej.

Podczas promocji zostanie również zaprezentowana, wydana na inaugurację festiwalu, książka „Barokowe organy w Kamieniu Pomorskim” autorstwa organisty naszej katedry Mariusza Stankiewicza.

W trakcie środowej prezentacji będzie możliwość nabycia obu publikacji w promocyjnej cenie.
Serdecznie zapraszamy!

MHZK

MHZK – promocja i zaproszenie Reviewed by on . Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na promocję publikacji „50 lat Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomors Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej ma zaszczyt zaprosić na promocję publikacji „50 lat Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomors Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top