piątek, 19 Kwiecień 2019, 12:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Film o Warsztatach Wokalnych w Kamieniu Pomorskim

Film o Warsztatach Wokalnych w Kamieniu Pomorskim

wtorek, 02 Wrzesień 2014, 15:08 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Kamieński Dom Kultury przygotował małą niespodziankę dla wszystkich tych, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z końcem wakacji i końcem 50. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

Nakręciliśmy materiał filmowy poświęcony organizowanym przez nas (we współpracy z Zamkiem Książąt Pomorskich w Szczecinie) wakacyjnym Warsztatom Techniki i Interpretacji Wokalnej. W filmie znalazły się fragmenty X. koncertu festiwalu z 22 sierpnia 2014. Występy młodych wokalistów podczas koncertu były zwieńczeniem pięciodniowych warsztatów i zostały niezwykle entuzjastycznie przyjęte przez zgromadzoną publiczność. Mamy nadzieję, że oglądając przygotowany przez nas materiał uda Wam się powrócić duchem do tych wspaniałych, pełnych emocji chwil.

Przypominamy również o spotkaniu promocyjnym 3 września o godzinie 17.00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, które poświęcone będzie tegorocznym festiwalowym publikacjom: albumowi „50 lat Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej” Błażeja Bubnowicza oraz monografii „Barokowe Organy w Kamieniu Pomorskim” Mariusza Stankiewicza.

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Kamieński Dom Kultury

Film o Warsztatach Wokalnych w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Kamieński Dom Kultury przygotował małą niespodziankę dla wszystkich tych, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z końcem wakacji i końcem 50. Międzynarodowego Fest Kamieński Dom Kultury przygotował małą niespodziankę dla wszystkich tych, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z końcem wakacji i końcem 50. Międzynarodowego Fest Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top