czwartek, 25 Kwiecień 2019, 12:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Siatkarki „Chemika” Police wygrały sparing w Kamieniu Pomorskim…
Siatkarki „Chemika” Police wygrały sparing w Kamieniu Pomorskim…

Siatkarki „Chemika” Police wygrały sparing w Kamieniu Pomorskim…

sobota, 13 Wrzesień 2014, 20:57 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Mistrzynie Polski za miniony sezon siatkarski i zarazem zdobywczynie tegorocznego Pucharu Polski, siatkarki „Chemika” Police gościły w ostatni piątek w Kamieniu Pomorskiem. Właśnie tutaj, w hali widowiskowo – sportowej nasze „Złotka” rozegrały towarzyskie spotkanie z czeskim zespołem I – ligowym „TJ LIMOS” Frydek – Mistek.

Na trybunach zasiadło wielu fanów spragnionych dobrej piłki siatkowej, chcących zobaczyć w akcji policki zespół w którym występuje wiele reprezentantek naszego kraju oraz reprezentantki Serbii. Mecz był dość ciekawym widowiskiem i zakończył się ostatecznie niezagrożonym zwycięstwem policzanek 3:1 (25:16, 21:25, 25:16, 25:16).

Trybuny się bawiły i kibicowały choć jak zwykle akustyka w tej hali pozostawia wiele do życzenia, na parkiecie była sportowa rywalizacja i było to wszystko co powinno nadawać ton dobrej imprezy, także propagującej piłkę siatkową w kamieńskim regionie.

Chemiczki której trenuje włoski szkoleniowiec Giuseppe Cuccarini, które po zdobyciu w tym roku podwójnej korony, czyli jako beniaminek – mistrzostwa Polski (wcześniej w latach 90 – zdobywały to trofeum trzykrotnie) oraz Pucharu Polski, który wywalczyły w latach 90 – cztery razy, przygotowują się do trudnych bojów w Pucharze Mistrzyń, gdzie ich przeciwniczkami będą siatkarki z Rosji, Azerbejdżanu oraz Czech.

W połowie października startuje ekstraklasa, i jak wiemy, nasze siatkarki będą chciały wywalczyć kolejny tytuł mistrzyń Polski a także zdobyć Puchar Polski czego im serdecznie życzymy.

Mistrzynie „Chemik” Police, to zgrany i bardzo doświadczony team z plejadą wielu reprezentantek Polski oraz Serbii. I należy mieć nadzieję, że i w tym sezonie będą szły przez ligę niczym burza. Ich wspólna praca nie tylko na treningach daje jak na razie pozytywne owoce i wywalczenie tytułu mistrzyń Polski jako nadrzędny cel, powinien się ziścić.

Wiele znaczą w tym zespole doświadczone postaci jak: Małgorzata Glinka – Mogentale, Anna Werblińska, Katarzyna Gajgał – Anioł, Katarzyna Mróz czy Aleksandra Jagieło, Mariola Zenik (libero) i Agnieszka Bednarek – Kasza. Są tutaj również reprezentantki Serbii: Maja Ognjenović i Stefana Veljković. I kibice z naszego regionu szczecińskiego pokładają w tych świetnych zawodniczkach nadzieję, że i tym razem Police będą świętowały mistrza Polski.

Obserwator

 

Siatkarki „Chemika” Police wygrały sparing w Kamieniu Pomorskim… Reviewed by on . Mistrzynie Polski za miniony sezon siatkarski i zarazem zdobywczynie tegorocznego Pucharu Polski, siatkarki „Chemika” Police gościły w ostatni piątek w Kamieniu Mistrzynie Polski za miniony sezon siatkarski i zarazem zdobywczynie tegorocznego Pucharu Polski, siatkarki „Chemika” Police gościły w ostatni piątek w Kamieniu Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top