poniedziałek, 15 Październik 2018, 21:20

Strona główna » REGION » Ruszyły zapisy do XVI edycji rozgrywek KALF!

Ruszyły zapisy do XVI edycji rozgrywek KALF!

wtorek, 07 Październik 2014, 21:09 Kategoria: REGION, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę, 26 października 2014r. Czekamy na zgłoszenia drużyn do 20 października do godz. 15.00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kalf.com.pl Wpisowe dla drużyn III ligi wynosi 400 zł, natomiast dla II i I Ligi Super KALF – 800 zł. W rozgrywkach mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Przewidujemy podział drużyn na trzy ligi. W każdej lidze zagra maksymalnie po 8 drużyn, ilość zespołów w tej edycji jest ograniczona do 24 zespołów. Decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń, pierwszeństwo gry przysługuje drużynom, które brały udział w poprzedniej edycji rozgrywek.

Tegoroczne rozgrywki, podobnie jak w poprzednim sezonie, rozgrywane będą pod hasłem: „Zachowaj trzeźwy umysł – futsal jest lepszy!

Szczegółowe zasady i ewentualne zmiany do regulaminu rozgrywek zostaną omówione i wprowadzone na spotkaniu kapitanów, które odbędzie się 20 października 2014r. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do sekretariatu hali widowiskowo-sportowej w przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Osoby spoza Kamienia Pomorskiego mogą dokonać wpłaty na rachunek bankowy MOSiR-u, a formularz zgłoszeniowy podesłać na adres e-mail: kalf@kalf.com.pl Informacje dostępne są na oficjalnej stronie rozgrywek pod adresem www.kalf.com.pl, a także u sekretarza rozgrywek – tel. 502 052 281.

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Ruszyły zapisy do XVI edycji rozgrywek KALF! Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Rozgrywki rozpoczną się w nied Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XVI edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Rozgrywki rozpoczną się w nied Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top