poniedziałek, 15 Październik 2018, 21:14

Strona główna » WYDARZENIA » Grzegorz Miecugow w Międzyzdrojach
Grzegorz Miecugow w Międzyzdrojach

Grzegorz Miecugow w Międzyzdrojach

czwartek, 16 Październik 2014, 08:03 Kategoria: WYDARZENIA

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem, które odbędzie się 23 października 2014 r. (czwartek) o godz. 18.00. (wstęp wolny)

Grzegorz Miecugow jest dziennikarzem i redaktorem radiowej „Trójki”. Od 2005 r. prowadzi program „Szkło kontaktowe” na antenie TVN. Jest absolwentem Wydziału Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi zajęcia dla studentów dziennikarstwa od 1992 r. Jest autorem takich książek, jak: „Inny punkt widzenia”, „Trójka do potęgi”, „Przypadek” czy „Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu” napisana wspólnie z Tomaszem Sianeckim.

Bibliotekarze

Grzegorz Miecugow w Międzyzdrojach Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem, które odbędzie się 23 paźd Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem, które odbędzie się 23 paźd Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top