poniedziałek, 15 Październik 2018, 21:22

Kreatywna Nocka

Kreatywna Nocka

niedziela, 26 Październik 2014, 21:23 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja i Działanie!

Jesień zawitała pełną parą. Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja i Działanie! Specjalnie dla dzieciaków z programu „Grajki – pomagajki – grupa starsza” zespół Pracowni przy wsparciu sześciu Wolontariuszy przygotował Kreatywną Nockę!
Spotkanie to posłużyło aktywnej integracji oraz pracy w relacjach interpersonalnych. Nocka miała charakter biwakowy nie zabrakło więc śpiworów, karimat i gry na gitarach oraz wspólnych wokali.
Do snu odprowadziło nas Kino Młodego MID-owicza z filmem który przekonywał, że nikt nie jest zły bez przyczyny. Ostatecznie w każdym człowieku tkwi dobro, które należy pielęgnować, a kiedy przykryje je z różnych powodów kurz – odkurzyć.
Było to dla nas pierwsze tego typu wydarzenie i nie zawahamy się powtórzyć go jeszcze raz! Dziękujemy za wsparcie Wolontariuszy oraz Gimnazjum nr 1 w Międzyzdrojach za użyczenie materacy. Jeśli istnieje taka potrzeba za kreatywny hałas przepraszamy sąsiadów naszej Pracowni.

Zespół Motywacja i Działanie

Kreatywna Nocka Reviewed by on . Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja i Działanie! Jesień zawitała pełną parą. Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja i Działanie! Jesień zawitała pełną parą. Szaro, buro i ponuro za oknem… ale nie w Pracowni Motywacja Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top