sobota, 16 Grudzień 2017, 02:45

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » XVI Bieg Niepodległości w wiosennej scenerii na Kamieńskiej Marinie

XVI Bieg Niepodległości w wiosennej scenerii na Kamieńskiej Marinie

czwartek, 13 Listopad 2014, 18:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

11 Listopada 2014.r. odbył się w Kamieniu Pomorskim XVI Międzynarodowy Bieg Niepodległości.

Miejscem startu i terenem biegu była kamieńska Marina oraz przyległe do niej ulice naszego miasta.

Przepiękna, wręcz wiosenna tego dnia pogoda, zgromadziła na starcie dużą liczbę uczestników biegu oraz licznie zgromadzoną widownię.

Bieg rozgrywany był pod patronatem znanego olimpijczyka Bogusława Mamińskiego oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Bieg był dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta i Gminy oraz Marina w Kamieniu Pomorskim

Uroczystego otwarcie biegu dokonał Burmistrz Kamienia Pomorskiego Bronisław Karpiński, po czym rozpoczęły się zawody w poszczególnych kategoriach wiekowych w których udział wzięło w sumie 212 uczestników.

Ogromne podziękowania należą się sponsorom tegorocznego biegu:

Urzędowi Marszałkowskiemu w Szczecinie, Bankowi BGŻ Oddział w Kamieniu Pomorskim, Sklepowi Intermarsche w Kamieniu Pomorskim, Kawiarni Pistacchio na Marinie, Pizzeria Aleksandria w Kamieniu Pomorskim, Sklepowi Media-Electro w Kamieniu Pomorskim, Uzdrowisko Kamień Pomorski.

Osobne podziękowania dla Kamieńskiego Domu Kultury za nagłośnienie imprezy oraz dla Pana Kruger Zbigniewa za użyczenie namiotów pod poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym z racji wykonywania swoich obowiązków (pracownicy MOSiR-u oraz nauczyciele wychowania fizycznego kamieńskich szkół) i do zobaczenia na XVII Biegu Niepodległości.

Galeria zdjęć z biegu dostępna jest na stronie internetowej MOSiR-u w Kamieniu Pomorskim: mosir-kamien.pl

 

Wyniki XVI Biegu Niepodległości w Kamieniu Pomorskim

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI – UDZIAŁ BRALI

 

Wisłocki Wiktor, Andrzejewska Hanna, Surowiec Nikola, Krakowska Marta, Marchewa Maja, Markiewicz Jagoda, Kosobucki Hubert, Lalak Jakub, Kostur Emil, Jańczak Dariusz, Szymczyk Julia, Dolatowski Kacper, Trzyna Aleksandra, Augustyniak Olimpia, Jakubiak Emilia, Gdowiak Szymon, Borczyk Aleksander, Wojnarski Tomasz, Skorodecka Maja, Osowicka Maja, Polakowski Maciej, Bęgowski Krzysztof, Pszczółkowski Mateusz, Paluch Martyna, Nawrocki Szymon, Ruciński Maciej

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT KLAS I – II

 

  1. Wiewiórowska Oliwia – Sp1 Kamień Pomorski
  2. Jańczak Magdalena – Sp1 Kamień Pomorski
  3. Lis Wiktoria – Sp1 Kamień Pomorski
  4. Bęgowska Katarzyna – Sp2 Kamień Pomorski
  5. Jabłońska Milena – Sp1 Międzyzdroje
  6. Kalemba Weronika – Sp1 Międzyzdroje
  7. Sych Agata – Sp Dziwnów
  8. Skupin Amelia – Sp2 Kamień Pomorski
  9. Szczuraszek Małgorzata – Sp1 Międzyzdroje
  10. Miśko Martyna – Sp1 Kamień Pomorski
  11. Wejda Anna – Sp1 Kamień Pomorski
  12. Ujazda Oliwia – Sp1 Kamień Pomorski
  13. Warzych Wiktoria – Sp2 Kamień Pomorski
  14. Popiołek Weronika – Sp2 Kamień Pomorsk
  15. Pocgranowicz Emilia – Sp3 Myslibórz
  16. Rosal Celina – Sp Wrzosowo
  17. Celoch Maja – Sp2 Kamień Pomorski
  18. Zielińska Nikola – Sp1 Kamień Pomorski
  19. Kalinowska Wiktoria – Sp1 Kamień Pomorski
  20. Siomka Magdalena – Sp1 Kamień Pomorski
  21. Skupin Martyna – Sp1 Kamień Pomorski
  22. Andrzejewska Lidia – Sp1 Kamień Pomorski
  23. Borczyk Zofia – Sp1 Kamień Pomorski
  24. Kubik Lena – Sp2 Kamień Pomorski
  25. Pęcak Karolina – Sp2 Kamień Pomorski
  26. Mruk Julia – Sp1 Kamień Pomorski
  27. Borzymowska Zuzanna – Sp1 Kamień Pomorski
  28. Zielińska Nikola – Sp1 Kamień Pomorski
  29. Salanek Kinga – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW KLAS I-II

 

  1. Gałwiaczek Miłosz – Sp Wolin
  2. Drzewiecki Mikołaj – Sp1 Kamień Pomorski
  3. Konopski Adrian – Sp2 Kamień Pomorski
  4. Wozniak Aleksander – Sp2 Kamień Pomorski
  5. Dąbrowski Karol – Sp1 Kamień Pomorski
  6. Bajda Patryk – Sp1 Kamień Pomorski
  7. Sikora Kacper – Sp2 Kamień Pomorski
  8. Wróblewski Krystian – Sp1 Międzyzdroje
  9. Gondek Marcel – Sp1 Międzyzdroje
  10. Kasuła Eliasz – Sp1 Kamień Pomorski
  11. Olszak Wiktor – Sp1 Kamień Pomorski
  12. Kopaczel Michał – Sp1 Kamień Pomorski
  13. Gil Sebastian – Sp Golczewo
  14. Kułaga Maciej – Sp2 Kamień Pomorski
  15. Urbaniak Michał – Sp1 Kamień Pomorski
  16. Frączak Dominik – Sp1 Kamień Pomorski
  17. Dwornik Dawid – Sp1 Międzyzdroje
  18. Jakubiak Filip – Sp2 Kamień Pomorski
  19. Zabielski Michał – Sp Jarszewo
  20. Popiołek Kamil – Sp2 Kamień Pomorski
  21. Rapcia Kacper – Sp1 Kamień Pomorski
  22. Lorek Marcel – Sp1 Kamień Pomorski
  23. Cichocki Hubert – Sp1 Kamień Pomorski
  24. Grabarski Adrian – Sp1 Kamień Pomorski
  25. Jankowski Martin – Sp2 Kamień Pomorski
  26. Stogowski Wiktor – Sp1 Kamień Pomorski
  27. Bruger Aleksander – Sp2 Kamień Pomorski
  28. Czeszejko Kacper – Sp1 Kamień Pomorski
  29. Stogowski Wiktor – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT KLAS III-IV

 

  1. Stogowska Oliwia – Sp Górki
  2. Wozniak Rozalia – Sp Międzyzdroje
  3. Jankowska Marika – Sp2 Kamień Pomorski
  4. Cyburt Zuzanna – Sp1 Kamień Poorski
  5. Kowalska Wiktoria – Sp1 Kamień Pomorski
  6. Molińska Nikola – Sp1 Kamień Pomorski
  7. Hałabaty Wiktoria – Sp Wrzosowo
  8. Stachurska Wanesa – Sp1 Kamień Pomorski
  9. Karczmarska Natalia – Sp2 Kamień Pomorski
  10. Kryś Kalina – Sp1 Kamień Pomorski
  11. Siomka Zofia – Sp1 Kamień Pomorski
  12. Pietrzak Ula – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW KLAS III-IV

 

  1. Paluch Marcel – Sp1 Międzyzdroje
  2. Francuzik Patryk – Sp1 Kamień Pomorski
  3. Popiołek Adrian – Sp1 Kamień Pomorski
  4. Bajda Błażej – Sp1 Kamień Pomorski
  5. Miśko Michał – Sp1 Kamień Pomorski
  6. Kuchta Kacper – Sp2 Kamień Pomorski
  7. Nowacki Jakub – Sp1 Kamień Pomorski
  8. Pyć Gracjan – Sp2 Kamień Pomorski
  9. Janik Krystian – Sp2 Kamień Pomorski
  10. Nazimek Mikołaj – Sp1 Kamień Pomorski
  11. Wojnarski Nikodem – Sp2 Kamień Pomorski
  12. Wiśniewski Patryk – Sp1 Kamień Pomorski
  13. Sowa Filip – Sp Wrzosowo
  14. Francuzik Krystian – Sp1 Kamień Pomorski
  15. Jacewicz Mateusz – Sp1 Kamień Pomorski
  16. Bielawski Julian – Sp1 Kamień Pomorski
  17. Moryń Damian – Sp1 Kamień Pomorski
  18. Sadowski Michał – Sp1 Kamień Pomorski
  19. Gradek Sebastian – Sp1 Kamień Pomorski
  20. Świąć Jan – Sp1 Kamień Pomorski
  21. Strzelecki Norbert – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT KLAS V-VI

 

  1. Kalibabka Gracja – Sp Dziwnów
  2. Andrzejewska Natalia – Sp1 Kamień Pomorski
  3. Małkińska Wiktoria – Sp1 Międzyzdroje
  4. Bandura Weronika – Sp Górki
  5. Pietkiewicz Martyna – Sp1 Kamień Pomorski
  6. Interewicz Julia – Sp1 Kamień Pomorski
  7. Sawuła Patrycja – Sp1 Kamień Pomorski
  8. Ciesielska Julia – Sp1 Kamień Pomorski
  9. Jędrzejewska Weronika – Sp2 Kamień Pomorski
  10. Kalemba Wiktoria – Sp Międzyzdroje
  11. Mazur Roksana – Sp1 Kamień Pomorski
  12. Jakubowska Weronika – Sp Wrzosowo
  13. Piorun Angelika – Sp1 Międzyzdroje
  14. Hładuń Roksana– Sp2 Kamień Pomorski
  15. Kwidzyńska Ula – Sp1 Kamień Pomorski
  16. Koszela Martyna – Sp1 Kamień Pomorski
  17. Rapcia Roksana – Sp1 Kamień Pomorski
  18. Włodarek Oliwia – Sp1 Kamień Pomorski
  19. Kościuszko Amelia – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW KLAS V-VI

 

  1. Gałwiaczek Oliwier – Sp Wolin
  2. Dworniak Kamil – Sp Międzyzdroje
  3. Olszak Zbigniew – Sp1 Kamień Pomorski
  4. Leśniewski Hubert – Sp Międzyzdroje
  5. Aleksandrowicz Bartłomiej – Sp2 Kamień Pomorski
  6. Baran Maciej – Sp1 Kamień Pomorski
  7. Gurdak Damian – Sp1 Kamień Pomorski
  8. Szczydryga Igor – Sp Wrzosowo
  9. Jaskólski Kacper – Sp1 Kamień Pomorski
  10. Nowak Wojciech – Sp1 Kamień Pomorski
  11. Wiewiórowski Oliwier – Sp1 Kamień Pomorski
  12. Szymczak Mateusz – Sp Międzyzdroje
  13. Lesiuk Michał – Sp1 Kamień Pomorski
  14. Pawlak Piotr – Sp Golczewo
  15. Szymborski Jarosław – Sp1 Kamień Pomorski
  16. Jasłowski Oskar – Sp Wrzosowo
  17. Swatowski Kacper – Sp1 Kamień Pomorski

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM

 

  1. Łoś Magdalena – Gimnazjum Dziwnów
  2. Niedzielska Aleksandra – Gimnazjum Międzyzdr.
  3. Brzóska Patrycja – Gimnazjum Kamień Pom.
  4. Kołodziejczyk Anna – Gimnazjum Kamień Pom.
  5. Słaby Klaudia – Gimnazjum Kamień Pom.
  6. Niemiec Marcelina – Gimnazjum Dziwnów

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

 

  1. Plebańczyk Kacper – Gimnazjum Szczecin
  2. Stasiak Adrian – Gimnazjum Dziwnów
  3. Borowski Krystian – Gimnazjum Społ.Dziwnów
  4. Kula Jakub – Gimnazjum Kamień Pomorski
  5. Stawinoga Patryk – Gimnazjum Kamień Pom.
  6. Kujda Dominik – Gimnazjum Międzyzdroje
  7. Małolepszy Paweł – Gimnazjum Mięzyzdroje
  8. Stasiak Dawid – Gimnazjum Międzyzdroje
  9. Swatowski Damian – Gimnazjum Kamień Pom.

 

KATEGORIA PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĄT

 

  1. Kulica Karolina – ZSM Szczecin
  2. Herdzik Adriana – LO Kamień Pomorski
  3. Kazmierczak Gabriela – LO Kamień Pomorski

 

KATEGORIA PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY

 

  1. Kotłów Mateusz – LO Police
  2. Zabielski Bartłomiej – ZSP Gościno
  3. Kalibabka Jerzy
  4. Kałaszyński Maksymilian – LS Dziwnów
  5. Szefer Patryk – LO Kamień Pomorski

 

KATEGORIA OPEN KOBIET

 

  1. Pokrzywińska – Osior Beata – BBL Wydminy – 20,18 min
  2. Pochranowicz Barbara – GB Netto Dębno – 20,36 min
  3. Kecler Katarzyna – Mokasyn Płoty – 23,28 min
  4. Jańczak Bożena – Kamień Pomorski – 25,03 min
  5. Sych Małgorzata – Dziwnów – 25,52 min
  6. Jędrzejewska Aleksandra – Kamień Pomorski – 26,42 min
  7. Banachowicz Iwona – Międzyzdroje – 29,58 min
  8. Dudziak Małgorzata – Świnoujście – 31,55 min
  9. Sobkowiak Magdalena – Świnoujście             – 31,55 min
  10. Wicińska Aneta – Świnoujście – 31,55 min

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

 

  1. Blahodir Yury – Ostrów Wielkopolski – 22,30 min
  2. Dziuba Piotr – Maratończyk – 23,29 min
  3. Chawako Tomasz – Dębno – 24.03 min
  4. Pokrzywiński Krzysztof – Police – 24,08 min
  5. Guzal Kamil – Wałcz – 24,51 min
  6. Pokrzywiński Zbigniew – Police – 25,04 min
  7. Dudziak Jan – Szczecin – 28,10 min
  8. Galant Adam – Okonek – 28,43 min
  9. Kalibabka Jerzy – Dziwnów – 28,48 min
  10. Heimrot Roman – Szczecin             – 29,03 min
  11. Kołodziejczyk Wojciech – Niechorze – 29,25 min
  12. Zabielski Bartłomiej – Kamień Pom. – 30,11 min
  13. Polanowski Andrzej – Kamień Pom. – 30,39 min
  14. Rapcia Arkadiusz – Kamień Pom. – 30,45 min
  15. Sobkowiak Robert – Świnoujście – 32,19 min
  16. Chudnicki Leszek – Kamień Pom. – 32,32 min
  17. Wielgus Paweł – 33,38 min
  18. Janawa Jerzy – Dziwnów – 34,00 min
  19. Fryszka Mariusz – Świnoujście – 34,18 min
  20. Stefanicki Marek – Świnoujście – 35,29 min
  21. Stępniak Grzegorz – Trzebieszewo – 35,29 min
  22. Pelasiuk Andrzej – Dziwnów – 35,46 min
  23. Olszak Michał – Kamień Pom. – 35,52 min
  24. Firlik Mirosław – Dziwnów – 36,27 min
  25. Pokrzywiński Zbigniew – Police – 37,04 min
  26. Lipski Henryk – Szczecin – 38,15 min

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK GMINY KAMIEŃ POMORSKI W KATEGORI OPEN

ZABIELSKI BARTŁOMIEJ

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA GMINY KAMIEŃ POMORSKI W KATEGORII OPEN

JAŃCZAK BOŻENA

 

NAJSTARSZY ZAWODNIK W KATEGORII OPEN

LIPSKI HENRYK 65lat

XVI Bieg Niepodległości w wiosennej scenerii na Kamieńskiej Marinie Reviewed by on . 11 Listopada 2014.r. odbył się w Kamieniu Pomorskim XVI Międzynarodowy Bieg Niepodległości. Miejscem startu i terenem biegu była kamieńska Marina oraz przyległe 11 Listopada 2014.r. odbył się w Kamieniu Pomorskim XVI Międzynarodowy Bieg Niepodległości. Miejscem startu i terenem biegu była kamieńska Marina oraz przyległe Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top