poniedziałek, 15 Październik 2018, 21:13

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Jestem – Potrafię – Działam” – wielki finał coraz bliżej!
„Jestem – Potrafię – Działam” – wielki finał coraz bliżej!

„Jestem – Potrafię – Działam” – wielki finał coraz bliżej!

środa, 19 Listopad 2014, 21:20 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Już za niewiele ponad miesiąc w Bibliotece Miejskiej w Międzyzdrojach pojawi się wystawa fotograficzna przygotowana przez uczestników projektu „Jestem – Potrafię – Działam” realizowanego przez Fundację Motywacja i Działanie.

Podczas ostatnich warsztatów fotograficznych zorganizowana została sesja zdjęciowa wolontariuszy Lokalnego Centrum Wolontariatu. Zakulisowe zdjęcia przedstawiamy już teraz.

Jak widać było licznie, gwarnie i wesoło. Intensywna praca uczestników projektu wsparta została także warsztatami umiejętności psychospołecznych ważnych z punktu widzenia organizacji wystawy tj. „Stres – jak sobie z nim radzić” oraz „Poczucie własnej wartości”.

Teraz czas na ostateczne przygotowania do wielkiego finału projektu ” Jestem – Potrafię – Działam”. Jego efekty będzie można zobaczyć już 05.12.2014r. w Bibliotece Miejskiej w Międzyzdrojach!

Projekt współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

/MID

„Jestem – Potrafię – Działam” – wielki finał coraz bliżej! Reviewed by on . Już za niewiele ponad miesiąc w Bibliotece Miejskiej w Międzyzdrojach pojawi się wystawa fotograficzna przygotowana przez uczestników projektu „Jestem – Potrafi Już za niewiele ponad miesiąc w Bibliotece Miejskiej w Międzyzdrojach pojawi się wystawa fotograficzna przygotowana przez uczestników projektu „Jestem – Potrafi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top