środa, 14 Listopad 2018, 08:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!
Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!

sobota, 22 Listopad 2014, 21:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, społeczeństwo

Serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach Burmistrza Kamienia Pomorskiego w dniu 16 listopada 2014 roku. Dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu, uzyskałem w niej największą liczbę głosów. Z całego serca Wam za to dziękuję.

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina – Nasz Powiat zdobył również najwięcej głosów w naszej gminie w wyborach do Rady Miejskiej i Rady Powiatu, zdobywając odpowiednio 9 mandatów do Rady Miejskiej – na 15 możliwych, i 2 do Rady Powiatu – na 5 możliwych do zdobycia. To dla mnie osobiście, jak również dla naszych radnych, wyraźny sygnał od wyborców, że zmiany w Kamieniu są potrzebne. Świadczy to również o tym, że nasze propozycje programowe są prawdziwym odzwierciedleniem Państwa potrzeb i pragnień.

Państwa głosy, ich liczba, są dla mnie szczególnym powodem do dumy i dowodem,   iż obdarzacie mnie Państwo zaufaniem, akceptujecie moją osobę, a tym samym – moje działania na rzecz lokalnej społeczności.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i proszę o poparcie mojej kandydatury w drugiej turze wyborów Burmistrza Kamienia Pomorskiego w dniu 30 listopada 2014 roku.

Zwracam się także do Wyborców niezdecydowanych. Dołączcie Państwo do grupy osób, które już na mnie zagłosowały. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa oczekiwań.

 

Stanisław Kuryłło

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy! Reviewed by on . Serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach Burmistrza Kamienia Pomorskiego w dniu 16 listopada 2014 roku. Dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu, u Serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach Burmistrza Kamienia Pomorskiego w dniu 16 listopada 2014 roku. Dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu, u Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top