czwartek, 21 Luty 2019, 21:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Półmetek ferii w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej”

Półmetek ferii w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej”

sobota, 24 Styczeń 2015, 13:15 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, rozrywka

Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do „Kreatywnej pracowni plastycznej” w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczestnicy czytają bajki wraz z bibliotekarzami oraz rozwiązują łamigłówki i rebusy na tablicy interaktywnej. Później jest wspólna mini dyskoteka oraz zabawa pełna kolorowych i bajkowych pomysłów. W środę w bibliotece odbył się spektakl pt. „Baltazar Bombka” w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Duet. Do tej pory dzieci podczas ferii zrobiły m.in. makiety zoo ze zwierzakami, makiety przystani jachtowych z żaglówkami, witrażowe świeczniki, maski karnawałowe, biżuterię dla babci, śmieszne okulary dla dziadka oraz samochodziki z ciasto plasto. Najmłodsi wzięli również udział w lekcji bibliotecznej. W planach mamy wykonanie zwierzaków z Wolińskiego Parku Narodowego, pamiętników, piórników, zaproszeń na wernisaż, projektowanie odzieży, wyrób biżuterii oraz zajęcia z origami. W poniedziałek odwiedzi nas Pani Izabela Trepko z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, która opowie o zasadach bezpieczeństwa. We wtorek Pani Helena Wojcieszak, instruktor szkolenia pasów ze szkoły Pies Potrafi, poprowadzi „Bezpieczną zabawę z psem”. Zapraszamy również na wtorkowe zajęcia „Gry bez prądu” od godz. 16:00 do 18:00. W środę wybierzemy się do Międzynarodowego Domu Kultury na spektakl „Lampa Alladyna”.

Serdecznie dziękujemy za poczęstunki dla dzieci ufundowane przez: SPA Bagiński i Chabinka, Hotel Trofana, Pizzerię i Kuchnię Virgo, Panią Czesławę Tomczak – Hotel Slavia, Panią Hannę Ratajczak – Sklep Spożywczo-Warzywny. Państwu Agnieszce i Karolowi Tomczakom dziękujemy za balonową dekorację czytelni, Pani Marzenie Smorczewskiej za wypożyczenie manekinów do projektowania odzieży. Gorące słowa „Dziękujemy” należą się również pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej: Pani Kierownik Elżbiecie Jakubiak i Pani Małgorzacie Musialskiej za zakup materiałów plastycznych oraz sfinansowanie kosztów związanych z przyjazdem aktorów z Teatru Duet.  Zapraszamy dzieci do dalszej zabawy w „Kreatywnej pracowni plastycznej” podczas ferii od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.

 

Półmetek ferii w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” Reviewed by on . Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczest Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach. Codziennie rano uczest Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top