poniedziałek, 21 Styczeń 2019, 11:35

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Odjechane ferie bez odjazdów

Odjechane ferie bez odjazdów

wtorek, 27 Styczeń 2015, 23:05 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

Dowiedzieli się czym jest Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Poznali tajniki pracy policjantów.

Pracownia Motywacja i Działanie w Międzyzdrojach po raz kolejny współorganizuje dla dzieci i młodzieży feriowe zajęcia pn „Odjechane ferie bez odjazdów! To już piąta edycja tego projektu. Jak co roku odbywają się one w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Tym razem uczniowie klas IV – VI odwiedzili Poradnię Terapeutyczną w Międzyzdrojach przy ul. Książąt Pomorskich 8 gdzie porozmawiali na temat kłopotów jakie mogą spotykać młodzież w ich wieku, dowiedzieli się czym jest Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.

Dzieci z klas I-III miał możliwość poznać tajniki pracy policjantów. Dowiedzieli się jakie są funkcje i obowiązki policjantów, omówili różne sytuacje, w których należy lub można zwrócić się o pomoc do policji. Odwiedzili bowiem Komisariat Policji w Międzyzdrojach, w którym czekały na nich różne atrakcje przygotowane przez bardzo miłą Panią Policjant, która dołożyła wielu starań, by dzieci się nie nudziły. Największe dla nich atrakcje to radiowóz, cela i stacja. Czyli szkolniaki pozdrawiają 00!

Ale to nie koniec spotkań terenowych. Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych zajęciach zachęcamy do zapoznania się z ich rozkładem. Znajduje się on na stronie www.motywacjaidzialanie.pl w zakładce Ogłoszenia bieżące.

/MID

Odjechane ferie bez odjazdów Reviewed by on . Dowiedzieli się czym jest Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Poznali tajniki pracy policjantów. Pracownia Motywacja i Działanie w Międzyzdrojach po raz ko Dowiedzieli się czym jest Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Poznali tajniki pracy policjantów. Pracownia Motywacja i Działanie w Międzyzdrojach po raz ko Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top