piątek, 18 Styczeń 2019, 06:35

Zaginiony Szumiejko

Zaginiony Szumiejko

środa, 28 Styczeń 2015, 22:35 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń, REGION, społeczeństwo

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą poszukiwania za zaginionym 32-letnim Pawłem Krzysztofem Szumiejko zamieszkałym w Międzyzdrojach.

Mężczyzna w dniu 14 stycznia 2015r około godz. 12:00 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru niebieskiego, spodnie typu jeans koloru niebieskiego z naszywkami, buty typu traper koloru jasnego. Rysopis: wzrost: ok. 192cm, waga ok. 90kg, sylwetka normalna, włosy ciemne, krótkie, twarz owalna bez zarostu, nos prosty, blizna po upadku po prawej stronie czoła.

Osoby posiadające wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt na nr tel (091)3825511 lub 997,112

st.sierż Marta Szołtun

Zaginiony Szumiejko Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą poszukiwania za zaginionym 32-letnim Pawłem Krzysztofem Szumiejko zamieszkałym w Międzyzdr Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzą poszukiwania za zaginionym 32-letnim Pawłem Krzysztofem Szumiejko zamieszkałym w Międzyzdr Rating: 0

Komentarze (1)

  • Gość

    ponoć znaleźli już Pawła :/

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top