niedziela, 24 Marzec 2019, 01:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Gościnne występy
Gościnne występy

Gościnne występy

środa, 04 Luty 2015, 22:03 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali wczoraj pięciu mężczyzn, którzy dokonali oszustw podczas sprzedaży sprzętu elektronicznego. Niebawem zostaną im przedstawione zarzuty. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wczoraj otrzymali zgłoszenie od pokrzywdzonego, który został oszukany przez grupę pięciu mężczyzn podczas zakupu laptopa. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zatrzymali mieszkańców województwa lubuskiego, ponadto ustali sposób działania sprawców. Jak się okazało zaczepiali oni przechodniów oferując im sprzęt w postaci laptopów, telefonów komórkowych, kamer cyfrowych. Przedstawiali je jako przedmioty w pełni sprawne, mające atrakcyjną cenę kształtującą się w granicach 500- 600 zł. Podczas prezentacji pokazywali działające urządzenia a kiedy dochodziło do sprzedaży zamieniali je na sprzęt wybrakowany, uszkodzony lub na atrapy. Policjanci zabezpieczyli sprzęt znaleziony w samochodzie, którym poruszali się sprawcy.

Do tej pory znanych jest dwóch pokrzywdzonych, pozostałe osoby, które zostały oszukane powinny zgłosić się do Komisariatu Policji w Międzyzdrojach lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub 112.

st.sierż Marta Szołtun

Gościnne występy Reviewed by on . Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali wczoraj pięciu mężczyzn, którzy dokonali oszustw podczas sprzedaży sprzętu elektronicznego. Ni Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali wczoraj pięciu mężczyzn, którzy dokonali oszustw podczas sprzedaży sprzętu elektronicznego. Ni Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top