wtorek, 19 Marzec 2019, 15:58

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » W Kamieniu jak potańczyć, to tylko na Garncarskiej…

W Kamieniu jak potańczyć, to tylko na Garncarskiej…

niedziela, 08 Luty 2015, 21:07 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, rozrywka

Zakład Aktywności Zawodowej (ZAZ) działający z powodzeniem od ponad roku przy prężnym Kole PSOUU w Kamieniu Pomorskim, wpadł na ciekawy pomysł, robienia sobotnich potańcówek. Miejsce znakomite jest, a więc obszerna sala na terenie OREW PSOUU przy ul. Garncarskiej, przychylna atmosfera i wyśmienita muzyka. Te czynniki sprawiają, że od pierwszego wieczorku tanecznego, który zorganizowano tuż po świętach bożonarodzeniowych, uczestników jest za każdym razem całkiem sporo.

Można tu przede wszystkim spotkać się towarzysko, porozmawiać, a i przy tym potańczyć przy muzyce serwowanej przez uznany zespół „Bastik Band” z Kamienia Pomorskiego.

Fajna tu atmosfera, ciekawi i ciekawscy ludzie, którzy jak nam powiedzieli, długo czekali na to, by w mieście od dawna gdziekolwiek można było pójść w towarzystwie, usiąść, potańczyć i miło spędzić wieczorowy czas. To za sprawą ZAZ – u jakby się nieco odmieniło.

W minioną sobotę, kiedy odwiedziliśmy miejsce potańcówki, było sporo ludzi w wieku przede wszystkim średnim i starszym, i wszyscy byli uśmiechnięci, radośni, pełni wigoru, posilając się wyśmienitymi słodkościami i napojami z miejscowego bufetu, który prowadzą sympatyczni i uśmiechnięci od ucha do ucha uczestnicy ZAZ – u wraz z ich wychowawcami.

I tak między Bogiem a prawdą, Kamień Pomorski i w tym względzie jest wyjątkowy. Bo to niby miasto powiatowe, stolica gminy, z liczbą mieszkańców w okolicach 10 tysięcy, a tu tak na dobrą sprawę ludziska nie mają się gdzie spotkać towarzysko, pokręcić się z partnerem przy muzyce.

Pierwszy znaczący krok w tym względzie poczynił jak widzimy ZAZ, I może inne placówki gastronomiczne w mieście, których niestety jak na lekarstwo, pójdą za ich inicjatywą? Może.

Tymczasem karnawał nam się powolutku już kończy, czas tanecznych wieczorów także, i tylko należy przypuszczać, że po przedświątecznym poście będzie można ponownie spotykać się na Garncarskiej na wieczorkach tanecznych.

Obserwator

W Kamieniu jak potańczyć, to tylko na Garncarskiej… Reviewed by on . Zakład Aktywności Zawodowej (ZAZ) działający z powodzeniem od ponad roku przy prężnym Kole PSOUU w Kamieniu Pomorskim, wpadł na ciekawy pomysł, robienia sobotni Zakład Aktywności Zawodowej (ZAZ) działający z powodzeniem od ponad roku przy prężnym Kole PSOUU w Kamieniu Pomorskim, wpadł na ciekawy pomysł, robienia sobotni Rating: 0

Komentarze (1)

  • Kris

    Ruda tańczy jak szalona
    Krzyczy, piszczy to jest ona
    Rudą lalę pokochałem
    Z rudą noce są wspaniałe…. aaaaa p. Aganieszkaaaaaaaaaa ochhh… to jest kobitka 😀 Te Panie to umieją zabawę rozkręcić i oby tak dalej! 😀

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top