piątek, 19 Kwiecień 2019, 13:16

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Buka i K2 wystąpią w Golczewie!
Buka i K2 wystąpią w Golczewie!

Buka i K2 wystąpią w Golczewie!

czwartek, 19 Luty 2015, 07:51 Kategoria: Gmina Golczewo, rozrywka

Buka i K2 to raperzy z dwóch stron Polski, których ostatni wspólny kawałek „1 moment” bardzo szybko stał się radiowym, telewizyjnym i internetowym przebojem. W duecie muzycy wystąpią w golczewskim klubie Herbowa już 20 lutego o godz. 19.00. Podczas koncertu zaprezentują zarówno materiał nagrany wspólnie, jak i kawałki ze swoich solowych płyt.

Obaj artyści są podopiecznymi wytwórni MaxFloRec. Nagrany wspólnie przebój „1 moment” promuje debiutancki album śląskiego rapera K2 zatytułowany „Anatomia”. K2 jest byłym członkiem MaxFloLabu oraz jednym z głównych reprezentantów Silesia Crime – inicjatywy promującej „pieroński RAP ze Ślonska”. Raper debiutował w zespole Apogeum, a po rozpadzie grupy nawiązał współpracę z Zimnym jako Horyginał Skład. Następnie rozpoczął działalność solową. W 2006 ze stołecznym producentem Jukaszem stworzył duet MC–producent, który można usłyszeć na albumach: „Shino Hito” (2007), „Shino Hito Zero” (2008), „Shino Hito 2” (2009) i „Shino Hito Finito” (2013). Gościnnie K2 pojawił się na 3 legalnych krążkach: „Alfie i Omedze” Fokusa oraz „Pokoju 003” i „Wspaniałym widoku na nic interesującego” Buki. W kwietniu 2014 r. nakładem MaxFloRec ukazał się jego debiutancki solowy krążek zatytułowany ”Anatomia”.

Z kolei pochodzący z Gdańska Buka dołączył do wytwórni MaxFloRec pod koniec 2010 roku. Wcześniej nagrywał „nielegalne” płyty – zarówno solowe, jak i z grupą SumaStyli. Przed wydaniem debiutu fonograficznego w 2011 roku, Buka bezpłatnie udostępnił przez MaxFlo EPkę „Po drugiej stronie lustra” – ze świetnie przyjętym singlem “Danse Macabre”. Przełomem w jego karierze była płyta „Pokój 003”, która dzięki singlom „Pierwsza miłość”, „Achtung” oraz „Wraca monster” (nagrany wspólnie z Rahimem – Paktofonika/Pokahontaz), zapewniła mu uznanie hip-hopowej publiczności. Kolejny album artysty pt. „Wspaniały widok na nic interesującego” to dowód, że Buka w pełni wykorzystuje swój potencjał i z każdą płytą słychać jak rozwija się jego talent. W 2014 roku album osiągnął status złotej płyty. Obecnie Buka pracuje nad nowym albumem w duecie z Rahimem.

Po ostatnim koncercie Pokahontaz zapraszamy na kolejny hip-hopowy wieczór do Herbowej. Tym razem swoje umiejętności zaprezentują utalentowani raperzy, którzy w ostatnim czasie osiągają coraz większe sukcesy na polskiej scenie muzycznej” – mówi Maciej Zieliński, właściciel klubu Herbowa.

Koncert odbędzie się 20 lutego o godz. 20.00 w golczewskim klubie Herbowa. Bilety można nabyć w klubie oraz w sklepie „Oszczędny koszyk” w Kamieniu Pomorskim (ul. Szczecińska 12) w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu). Patronem medialnym wydarzenia jest portal Infoludek.

Buka i K2 wystąpią w Golczewie! Reviewed by on . Buka i K2 to raperzy z dwóch stron Polski, których ostatni wspólny kawałek „1 moment” bardzo szybko stał się radiowym, telewizyjnym i internetowym przebojem. W Buka i K2 to raperzy z dwóch stron Polski, których ostatni wspólny kawałek „1 moment” bardzo szybko stał się radiowym, telewizyjnym i internetowym przebojem. W Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top