sobota, 25 Listopad 2017, 01:03

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej golfowy o Puchar Starosty stał na dobrym poziomie

Turniej golfowy o Puchar Starosty stał na dobrym poziomie

środa, 19 Lipiec 2017, 22:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, Gmina Międzyzdroje, REGION, sport

Przez dwa weekendowe dni (15 0 16.07), na polach golfowych Kamień Country Club oraz Amber Baltic Golf Club odbywał się bardzo ciekawy, doroczny turniej o Puchar Starosty Kamieńskiego. W sobotę golfiści rywalizowali w podkamieńskim Grębowie. Z kolei w niedzielę, w Kołczewie, nieopodal Międzyzdrojów.

Dobry poziom turnieju, a przy tym wielu dobrych golfistów wystartowało w tych interesujących zawodach, dlatego od samego początku wszyscy spodziewali się zaciętej rywalizacji. I nikt się w tej kwestii nie pomylił. A że pogoda w zasadzie dopisała, nastroje wśród zawodniczek (nielicznych niestety) i zawodników, były naprawdę iście budujące. Golfiści rywalizowali w kilku kategoriach. I tak: W sobotę w podkmieńskim Grębowie w kategorii Stroke Play Brutto – stroke play brutto wygrał Krzysztof Woźniak z Amber Baltic Golf Club, przed Jackiem Uchańskim z Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie oraz Andrzejem Szmitem z Modry Las Golf Club.

W turnieju w kategorii Stableford Netto – stableford netto zwyciężył Romuald Rzeźniewski z Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie, przed Januszem Morawiakiem z Binowo Park Golf Club i Andrzejem Cieślikiem z Amber Baltic Golf Club. Zwyciężył również w swojej kategorii Jacek Uchański z Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie, który pokonał zdobywcę drugiego miejsca, Andrzeja Dziewałtowskiego z Golf Park Józefów i trzeciego, Krzysztofa Woźniaka z ABGC w Kołczewie.

W niedzielę w Kołczewie, rywalizację kategorii Stableford Netto wygrał Paweł Fierek ze Stavanger GC, przed Aleksandrem Cieślikiem, reprezentantem klubu z Kołczewa oraz Januszem Morawiakiem z Binowo Park Golf Club. A także: Andrzej Dziewałtowski z Golf Park Józefów, który wyprzedził Krzysztofa Woźniaka z Amber Baltic Golf Club i Jacka Uchańskiego z Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie. W kategorii Stroke Play Brutto – stroke play brutto zwyciężył Krzysztof Woźniak z Amber Baltic Golf Club przed Jackiem Uchańskim z Gorzowskiego Klubu Golfowego Zawarcie oraz Jackiem Bogusławem Sykulskim z Binowo Park Golf Club.

Jako ciekawostkę dodamy, że w rywalizacji startowali też znani aktorzy. Jak choćby Dorota Kamińska czy Wiktor Zborowski.

Obserwator

Turniej golfowy o Puchar Starosty stał na dobrym poziomie Reviewed by on . Przez dwa weekendowe dni (15 0 16.07), na polach golfowych Kamień Country Club oraz Amber Baltic Golf Club odbywał się bardzo ciekawy, doroczny turniej o Puchar Przez dwa weekendowe dni (15 0 16.07), na polach golfowych Kamień Country Club oraz Amber Baltic Golf Club odbywał się bardzo ciekawy, doroczny turniej o Puchar Rating: 0