poniedziałek, 25 Wrzesień 2017, 08:08

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Międzyzdrojach
VII Międzynarodowy Turniej Weteranów  w Międzyzdrojach

VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Międzyzdrojach

poniedziałek, 04 Wrzesień 2017, 20:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

W dniach 02-03 września 2017 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Impreza sportowa została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. W turnieju  wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani, Niemiec i Rosji. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. Wygrał zdecydowanie swoją kategorię potwierdzając swoją klasę. W turnieju brało udział ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Turniej został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach dotacji.

UKS Chrobry Międzyzdroje

VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Międzyzdrojach Reviewed by on . W dniach 02-03 września 2017 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy W dniach 02-03 września 2017 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Rating: 0