wtorek, 19 Wrzesień 2017, 15:40

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wygrana Gryfa z Raselem 1:0
Wygrana Gryfa z Raselem 1:0

wtorek, 05 Wrzesień 2017, 20:24 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Jak to zawsze bywało, mecze Gryfa z Raselem niebywały łatwe. Tak też było w minioną sobotę gdy oba zespoły spotkały się na stadionie w Kamieniu Pomorskim. Pierwsze minuty to kilka groźnych ataków zarówno ze strony gospodarzy, jak i gości. W kolejnych akcjach widać było niestety brak wykończenia ze strony Gryfa. Zbliżała się dziesiąta minuta, gdy pod bramką Rasela doszło do zamieszania, lecz żaden z zawodników gospodarzy nie potrafił wykorzystać dogodnej sytuacji do strzelenia gola. To właśnie w tej samej chwili wmieszał się w grę Kacperek, sprytnie wykorzystując nieuwagę obrońców gości, i skierował piłkę do bramki gości. W dalszych minutach meczu dogodnych sytuacji do strzelenia gola nie potrafili wykorzystać piłkarze obydwu zespołów. A na pewno takim konkretnym przykładem takiego stanu rzeczy, była sytuacja gdy pod koniec pierwszej polowy Bogusz zmarnował dogodną okazje, sam na sam z bramkarzem Rasela i nie podwyższył wyniku meczu. W tej części meczu żółtą kartką został ukarany w 14min. zawodnik Gryfa Karczmarski. Podsumowując tę partię meczu można śmiało stwierdzić że była ona wyrównana.

Drugą połowę obydwa zespoły rozpoczęły bez  żadnych zmian zawodników. Wiadome było dla wszystkich kibiców że goście nie odpuszczą tak łatwo. I tak też mogło się stać w czwartej minucie, gdy dogodnej sytuacji do strzelenia gola nie wykorzystał zawodnik Rasela Duwe, w czym skutecznie przeszkodziła mu obrona gospodarzy. Niecelne strzały trafiały się też piłkarzom Gryfa, gdy np. grający trener Smerdel w 14 min. trafił tylko w poprzeczkę. Z biegiem czasu mecz upływał w dość nerwowej atmosferze, a drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Im bliżej było końca tego spotkania, to zawodnicy Rasela przeprowadzali zmasowane ataki  na bramkę Daroszewskiego, ale jednak bez skutku. Niestety przełożyło to się wszystko na obraz gry, która w doliczonym czasie czterech minut była bardzo brzydka. Ostatecznie drużyna Gryfa Kamień Pomorski zainkasowała trzy punkty.

Żółtymi kartonikami w drugiej połowie zostali ukarani: zawodnik Gryfa w 70 min. Wittbrodt, a w drużynie Rasela Dygowo: Zejfer w 80 min. , oraz w 87 min. Murawski

Skład Gryfa Kamień Pomorski: Filip Daroszewski, Szymon Smerdel, Kamil Kacperek (Rafał Radecki 84 min.), Robert Żywulski (Bartłomiej Szczęsny 87 min.), Antoni Chodorowski, Damian Karczmarski, Adrian Kronkowski, Kacper Wittbrodt, Kamil Bogusz (Bartosz Sasin 77 min.), Adrian Wanagiel, Norbert Kłoda

Skład Rasela Dygowo: Paweł Waśków, Michał Świżek, Oleksandr Zhdanov (Piotr Suchwałko 82 min.), Maksymilian Być, Marcin Murawski, Michał Lampa, Tymoteusz Lange (Marek Niemierzycki 87 min.), Adam Zejfer, Oskar Stępień (Łukasz Wiśniewski 65 min.), Mikołaj Duwe, Andrzej Wojciechowski (Sebastian Kołodziejski 75 min.)

Wygrana Gryfa z Raselem 1:0 Reviewed by on . Jak to zawsze bywało, mecze Gryfa z Raselem niebywały łatwe. Tak też było w minioną sobotę gdy oba zespoły spotkały się na stadionie w Kamieniu Pomorskim. Pierw Jak to zawsze bywało, mecze Gryfa z Raselem niebywały łatwe. Tak też było w minioną sobotę gdy oba zespoły spotkały się na stadionie w Kamieniu Pomorskim. Pierw Rating: 0