niedziela, 18 Listopad 2018, 15:21

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

środa, 16 Maj 2018, 21:06 Kategoria: Gmina Dziwnów, REGION, sport

12 maja w Dziwnowie odbył się XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego, którego organizatorem byli: Dziwnowski Klub Tańca Sportowego FOCUS, Przedszkole Promyk Słońca w Dziwnowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie. Wsparcie finansowego udzieliła Gmina Dziwnów. W czterech blokach tanecznych podziwiać było można 130 par z całej Polski a w ostatnim bloku swoje umiejętności taneczne zaprezentowali najmłodsi tancerze z Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły w realizacji kolejnego już turnieju w Dziwnowie

Poniżej przedstawiamy wyniki par Klubu Tańca Sportowego FOCUS.

Do 7 H1

1 miejsce      Fronczyński Marek – Lendzianowski Maya    FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Kowalski Tymoteusz – Alicja Szwaja  FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Nożewski Dariusz – Bystrzycka Oliwia           FOCUS – Kamień Pomorski

2 miejsce      Prośniewski Tymoteusz – Major Lena           FOCUS – Gryfice

Do 7 H2

1 miejsce      Fronczyński Marek – Bielaszewska Sonia      FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Kowalski Tymoteusz – Borowa Natasza         FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Nożewski Dariusz – Marszał Maria    FOCUS – Kamień Pomorski

2 miejsce      Walento Wojciech – Nawrocka-Trojanowska Weronika      FOCUS – Kamień Pomorski

8-9 H

1 miejsce      Pawlik Jakub – Szczepańska Anna      FOCUS – Gryfice

2 miejsce      Kacprzyk Jakub – Bednarek Kamila    FOCUS – Trzebiatów

2 miejsce      Szynka Aleksander – Rząsa Maja                  FOCUS – Kamień Pomorski

8-9 G

1 miejsce      Gnosowski Igor – Wilkoszewska Malwina     FOCUS – Gryfice

10-11 G

1 miejsce      Jagielski Bartosz – Kałucka Katarzyna           FOCUS – Gryfice

1 miejsce      Trzciński Kajetan – Chatłas Jagoda    FOCUS – Chojna

2 miejsce      Gnosowski Igor – Wawrzyńska Nikola           FOCUS – Gryfice

SOLISTKI

1 miejsce      Sito Maja – solistka     FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Soroka Martyna – solistka      FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Biała Jagoda – solistka           FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Ryterska Pola – solistka          FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Wójcik Berenika – solistka     FOCUS – Kamień Pomorski

1 miejsce      Ignaczak Julia – solistka          FOCUS – Chojna

10-11 F1

2 miejsce      Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia            FOCUS – Kamień Pomorski

10-11 F2

2 miejsce      Baum Filip – Marcińczyk Oliwia        FOCUS – Gryfice

 

KATEGORIE SPORTOWE:

10-11 E

1 miejsce Chmurzyński Bartłomiej  – Derlatka Gabriela FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY D !!!

3 miejsce Łabędzki Kamil – Koniarz Bianka FOCUS – Kamień Pomorski

5 miejsce Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia FOCUS – Kamień Pomorski

14- 15 D ST

2 miejsce Sito Klaudiusz – Konury Weronika FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY C !!!

7 miejsce Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela FOCUS – Kamień Pomorski

14 – 15 D LA

1 miejsce Sito Klaudiusz  – Konury Weronika FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY C !!!

6 miejsce Polanowski Mateusz – Filipczak Maja FOCUS – Kamień Pomorski

8 miejsce Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela FOCUS – Kamień Pomorski

Pow. 15 C ST

5 miejsce Pajestka Jakub  – Pietrewicz Klaudia FOCUS – Kamień Pomorski

10 – 11 D ST

2 miejsce  Szulc-Łatwiński Konrad – Zielińska Amelia  FOCUS – Szczecin

3 miejsce  Chmurzyński Bartłomiej  – Derlatka Gabriela FOCUS – Kamień Pomorski

10 – 11 D LA

2 miejsce Szulc-Łatwiński Konrad  – Zielińska Amelia  FOCUS – Szczecin

3 miejsce Chmurzyński Bartłomiej  – Derlatka Gabriela FOCUS – Kamień Pomorski

12 – 13 D ST

7 miejsce Szumny Michał  – Grzybowska Martyna FOCUS – Dziwnów

12-13 D LA

6 miejsce Szumny Michał  – Grzybowska Martyna FOCUS – Dziwnów

14 – 15 C ST

1 miejsce Studziński Mateusz – Szalewska Natalia FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY B

2 miejsce Polanowski Mateusz – Filipczak Maja  FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY B

3 miejsce  Przydryga Antoni  – Krupa Natalia FOCUS – Kamień Pomorski

8 miejsce Sito Klaudiusz – Konury Weronika FOCUS – Kamień Pomorski

14 – 15 C LA

1 miejsce Studziński Mateusz – Szalewska Natalia FOCUS – Kamień Pomorski AWANS DO KLASY B

3 miejsce  Przydryga Antoni  – Krupa Natalia FOCUS – Kamień Pomorski

8 miejsce Sito Klaudiusz  – Konury Weronika FOCUS – Kamień Pomorski

Pow. 15 B ST

5 miejsce Rylik Seweryn – Mycan Natalia  FOCUS – Kamień Pomorski

6 miejsce Pajestka Jakub  – Pietrewicz Klaudia FOCUS – Kamień Pomorski

Pow. 15 B LA

5 miejsce Marczak Adam – Zielińska Weronika  FOCUS – Szczecin

6 miejsce Rylik Seweryn – Mycan Natalia  FOCUS – Kamień Pomorski

 

 

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego Reviewed by on . [gallery link="file" columns="4" ids="20186,20185,20184"] 12 maja w Dziwnowie odbył się XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego, którego organizatorem byli: Dziw [gallery link="file" columns="4" ids="20186,20185,20184"] 12 maja w Dziwnowie odbył się XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego, którego organizatorem byli: Dziw Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top