piątek, 9 grudzień 2022, 14:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Tajemniczy dzban nie na wodę…

Tajemniczy dzban nie na wodę…

piątek, 08 sierpnia 2014, 22:13 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Dnia 05 sierpnia kamieńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut.

Policjanci pełniący służbę na terenie Kamienia Pomorskiego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo. Obaj przyspieszyli kroku i zaczęli kierować się w stronę pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na posesji 32-latka. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania znaleźli ukryte w ceramicznym dzbanie narkotyki w postaci 39 gramów marihuany oraz 206 gramów amfetaminy. Oprócz tego zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne i woreczki strunowe. Drugi z mężczyzn, 23-latek posiadał przy sobie narkotyki w niewielkiej ilości.

Obaj mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zostali zatrzymani a następnie przewiezieni do policyjnego aresztu.

st.sierż Marta Szołtun

Tajemniczy dzban nie na wodę… Reviewed by on . Dnia 05 sierpnia kamieńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut. Dnia 05 sierpnia kamieńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut. Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top