czwartek, 25 Kwiecień 2019, 00:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Warsztaty fotograficzne lista otwarta!
Warsztaty fotograficzne  lista otwarta!

Warsztaty fotograficzne lista otwarta!

piątek, 05 Wrzesień 2014, 21:44 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Jestem – Potrafię – Działam”, czyli cykl warsztatów fotograficznych i nie tylko, który od kwietnia prowadzony jest przez Fundację Motywacja i Działanie poszerza grono uczestników!

Jeszcze jest czas na to, by dołączyć do udziału w projekcie i pod okiem profesjonalnych fotografów stworzyć własne portfolio oraz doczekać się swojej pierwszej wystawy.
Warsztaty prowadzone są przez fotografów: Karolinę Gajcy
www.karolinagajcy.pl i Sebastiana Dziekońskiego www.fotografzwyspy.pl .

Jeśli więc interesujesz się fotografią, jesteś w wieku do 21 lat i posiadasz chęci, które chcesz przełożyć na działania zgłoś się do Fundacji Motywacja i Działanie! To ostatni dzwonek!

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY! Zadanie współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Zajęcia odbywają się w Międzyzdrojach w siedzibie Fundacji bądź w plenerze.

Zgłoszenie przyjmowane są telefonicznie 699 654 608, lub e-mail: sekretariat.mid@gmail.com

/MID

Warsztaty fotograficzne lista otwarta! Reviewed by on . „Jestem – Potrafię – Działam”, czyli cykl warsztatów fotograficznych i nie tylko, który od kwietnia prowadzony jest przez Fundację Motywacja i Działanie poszerz „Jestem – Potrafię – Działam”, czyli cykl warsztatów fotograficznych i nie tylko, który od kwietnia prowadzony jest przez Fundację Motywacja i Działanie poszerz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top