czwartek, 25 Kwiecień 2019, 00:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wystawa obrazów Doroty Gołąb
Wystawa obrazów Doroty Gołąb

Wystawa obrazów Doroty Gołąb

piątek, 05 Wrzesień 2014, 21:39 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na wystawę prac Doroty Gołąb w Galerii bibliotecznej w MBP w Międzyzdrojach od 1 września do 4 października 2014 r.
Dorota Gołąb pochodzi z Chojnowa ma 29 lat. Skończyła Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Zielonogórskim, specjalizacja – malarstwo. Inspiracji dla swoich prac szuka wśród takich nurtów malarskich jak: abstrakcjonizm ekspresyjny, impresjonizm czy kubizm. Głównym tematem jej prac są kompozycje przedmiotowe, pejzaże oraz portrety. Maluje najczęściej pastelami suchymi oraz olejnymi. Uważa, że jest to bardzo wdzięczne narzędzie pracy, które dzięki swoim bogatym właściwościom i łatwości rozprowadzania się [przy pomocy rąk] doskonale dopasowuje się do różnorodnych materiałów rysunkowo-malarskich. Posługuje się także węglem, ołówkiem, tuszem, ale rzadziej farbami. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie oprócz pasji malowania, zgłębia tajniki sztuki kulinarnej.

Bibliotekarze

Wystawa obrazów Doroty Gołąb Reviewed by on . Zapraszamy na wystawę prac Doroty Gołąb w Galerii bibliotecznej w MBP w Międzyzdrojach od 1 września do 4 października 2014 r. Dorota Gołąb pochodzi z Chojnowa Zapraszamy na wystawę prac Doroty Gołąb w Galerii bibliotecznej w MBP w Międzyzdrojach od 1 września do 4 października 2014 r. Dorota Gołąb pochodzi z Chojnowa Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

scroll to top