piątek, 2 czerwiec 2023, 21:18

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Cuda na szczecińskich fasadach
Cuda na szczecińskich fasadach

Cuda na szczecińskich fasadach

środa, 18 marca 2015, 22:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Klub Przewodników PTTK „Na wyspach” zapraszają na wieczór autorski z Michałem Rembasem, który odbędzie się 25 marca 2015 r. (środa) o godz. 18.00 w bibliotece w Międzyzdrojach. (wstęp wolny) Michał Rembas jest podróżnikiem, historykiem, dziennikarzem, pasjonatem nekropolii. Autor m.in. „Zachodniopomorskie tajemnice”, „Szczecin i okolice przewodnik rowerowy”, „Nekropolie. Zabytkowe cmentarze wielokulturowej Polski” oraz współautor Śladami Lubinusa. Przewodnik niezwykły” zrealizowany w ramach projektu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, który podczas XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU KSIĄŻKI KRAJOZNAWCZEJ I TURYSTYCZNEJ POZNAŃ 2014 zajął III miejsce w kategorii przewodniki.

Na spotkaniu Michał Rembas zaprezentuje zdjęcia oraz opowie o swojej najnowszej publikacji „Cuda na fasadach. Detale szczecińskich budynków”.

 

Bibliotekarze

Cuda na szczecińskich fasadach Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Klub Przewodników PTTK „Na wyspach” zapraszają na wieczór autorski z Michałem Rembasem, który odbędzie się 25 Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Klub Przewodników PTTK „Na wyspach” zapraszają na wieczór autorski z Michałem Rembasem, który odbędzie się 25 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top