czwartek, 29 wrzesień 2022, 03:30

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt „Dopalacze kradną życie” w Areszcie Śledczym w Kamieniu Pomorskim
Spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt „Dopalacze kradną życie” w Areszcie Śledczym w Kamieniu Pomorskim

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt „Dopalacze kradną życie” w Areszcie Śledczym w Kamieniu Pomorskim

niedziela, 14 lutego 2016, 11:05 Kategoria: edukacja, Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, zdrowie

Przedstawienie w wykonaniu skazanych kobiet z koła teatralnego „Karniaczki pl” zostało zorganizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych mających na celu uświadomienie współczesnych zagrożeń i skierowanie uwagi na zachowania ryzykowne związane z zażyciem nieznanych środków psychoaktywnych, jakimi są dopalacze.

Przedstawienie było inspirowane problemami i emocjami dotykającymi młodych ludzi. W spektaklu ukazano, jakie negatywne skutki niesie ze sobą decyzja o przyjmowaniu dopalaczy czy narkotyków. Spektakl miał za zadanie skłonić widza do przemyśleń i refleksji i z pewnością osiągnął swój cel.

Natomiast humorystyczny język spowodował nawiązanie dobrych relacji z widzami zgromadzonymi w świetlicy aresztu, którzy podziękowali aktorom za przedstawioną sztukę głośnymi brawami.

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt „Dopalacze kradną życie” w Areszcie Śledczym w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Przedstawienie w wykonaniu skazanych kobiet z koła teatralnego "Karniaczki pl" zostało zorganizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych mających na ce Przedstawienie w wykonaniu skazanych kobiet z koła teatralnego "Karniaczki pl" zostało zorganizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych mających na ce Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top