niedziela, 26 czerwiec 2022, 12:40

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

piątek, 28 października 2016, 18:23 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

27 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Bondą, autorką bestsellerowych powieści kryminalnych – trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem (Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka), serii z profilerką Saszą Załuską (Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony) oraz dokumentów kryminalnych „Polskie morderczynie” i „Zbrodnia niedoskonała” oraz podręcznika „Maszyna do pisania”.

Licznie zgromadzone grono wiernych czytelniczek i czytelników wysłuchało ciekawych opowieści o początkach kariery pisarskiej pani Katarzyny, zbieraniu dokumentacji do kolejnych projektów oraz procesie powstawania powieści. Można też było dowiedzieć się o planach zekranizowania serii o Saszy Załuskiej. Pani Katarzyna podzieliła się także opinią o polskiej powieści kryminalnej i nie tylko. Pisarka zdradziła nam również wiadomość o  planach podbicia zagranicznego rynku wydawniczego, w czym ma pomóc zawarta niedawno umowa z prestiżowym brytyjskim wydawnictwem . Nie mamy wątpliwości, że powieści Katarzyny Bondy zawładną sercami angielskich czytelników. Pani Katarzyna okazała się być bardzo sympatyczną osobą, z dużym poczuciem humoru, łatwo nawiązującą kontakt ze zgromadzoną publicznością. Pisarka chętnie odpowiadała na pytania czytelników, zaś po spotkaniu z chęcią i cierpliwością pozowała do wspólnych fotografii oraz składała autografy. Spotkanie zorganizowano w ramach projektu Morze Kultury, dofinansowanego ze środków przekazanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą Reviewed by on . 27 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Bondą, autorką bestsellerowych powieś 27 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Bondą, autorką bestsellerowych powieś Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top