wtorek, 16 sierpień 2022, 23:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Jesienna odsłona Karawany Kultury
Jesienna odsłona Karawany Kultury

Jesienna odsłona Karawany Kultury

poniedziałek, 23 października 2017, 20:03 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Jesienna edycja Karawany Kultury – Jesienny MIX (Autumn MIX 2017) odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w sobotę 28.10.2017. Uczestnicy z miast Mińsk i Pińsk (Białoruś) oraz ze Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Troszyna, Dziwnowa będą walczyć o Grand Prix w nominacjach: taniec, teatr, muzyka instrumentalna, wokal.

Czeka na uczestników bardzo intensywny dzień, w harmonogramie którego nie tylko próby, konkurs i uroczyste wręczenie nagród. Ten dzień rozpocznie się energicznym zajęciem „Salsation”, które poprowadzi znana z poprzednich edycji instruktorka fitness Renata Maruszewska. Właśnie jej zawdzięczamy niezapomniane chwile flashmobów na błoniach Wolina i na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Ciekamy z niecierpliwością. Już niedługo! Wszystkich chętnych zapraszamy na przesłuchania konkursowe w formie koncertu otwartego dla publiczności: Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, od godz. 14:30, wstęp wolny .

 

Jesienna odsłona Karawany Kultury Reviewed by on . Jesienna edycja Karawany Kultury – Jesienny MIX (Autumn MIX 2017) odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w sobotę 28.10.2017. Uczestnicy z Jesienna edycja Karawany Kultury – Jesienny MIX (Autumn MIX 2017) odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w sobotę 28.10.2017. Uczestnicy z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top