sobota, 2 grudzień 2023, 07:19

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Konkurs i koncerty marcowe Karawany Kultury
Konkurs i koncerty marcowe Karawany Kultury

Konkurs i koncerty marcowe Karawany Kultury

środa, 21 marca 2018, 20:06 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Po edycji MUZYCZNE WYSPY (MUSIC ISLANDS OPEN) Międzynarodowego Projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY minął niecały miesiąc a Organizatorzy w imieniu uczestników już zapraszają na koncert marcowej edycji – festiwal AMBER STARS. Przesłuchania konkursowe w formie koncertu otwartego dla publiczności odbędą się 24 marca 2018 r (sobota) w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Około 200 uczestników z Rosji, Buriacji, Chakasji, Malty, Malezji, Niemiec i Polski dadzą z siebie wszystko walcząc o Grand Prix w nominacjach: muzyka instrumentalna, zespoły śpiewacze, chóry, folklor, wokal estradowy i ludowy, sztuki plastyczne, taniec ludowy i współczesny oraz zumba. W tej edycji pokażą się uczestnicy w różnych kategoriach wiekowych od lat 3 do 70 lat.

Liczna reprezentacja Polski z miast: Międzyzdroje, Świnoujście, Świerzno, Domysłów, Szczecin, Stargard, Pyrzyce, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin. Następnego dnia – 25 marca (niedziela) – w Dworku Wolińskim odbędzie się WIOSENNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY, w którym zobaczymy uczestników spoza granicy z nieco innym programem. Tego dnia nie zabraknie uczestników z Polski – zaśpiewa chór Julin z Wolina.

Zapraszamy na koncerty Karawany Kultury,  wstęp wolny.

 24 marca (sobota) w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach:

13:30 otwarcie festiwalu; I część konkursu – muzyka instrumentalna, zespoły śpiewacze, chóry

15:30 II część konkursu – wokal solo/duety/trio, taniec solo/duety/trio i grupy, zumba

18:15 Gala i wręczenie nagród

 

25 marca (niedziela) w Dworku Wolińskim:

13:00 Wiosenny Koncert dla Całej Rodziny – chóry, wokal ludowy i estradowy, folklor, muzyka instrumentalna.

 

Fundacja Benefis, Wolin

 

Konkurs i koncerty marcowe Karawany Kultury Reviewed by on . Po edycji MUZYCZNE WYSPY (MUSIC ISLANDS OPEN) Międzynarodowego Projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY minął niecały miesiąc a Organizatorzy w imieniu ucze Po edycji MUZYCZNE WYSPY (MUSIC ISLANDS OPEN) Międzynarodowego Projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY minął niecały miesiąc a Organizatorzy w imieniu ucze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top