wtorek, 17 maj 2022, 09:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend
Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend

Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend

wtorek, 19 marca 2019, 19:08 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, Gmina Wolin, kultura i sztuka

W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród mieszkańców i gości Międzyzdrojów i Wolina.

23.03.2019 (sobota) o godz. 13:30 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na koncert międzynarodowego przeglądu uczestników. Swoje talenty pokażą dzieci, młodzież i dorośli z Białorusi (miasta Mińsk, Wilejka, Żodino, Borysów, Grodno), z Niemiec (Berlin, Kolonia), Rosji (Sowietskij), Malty (Marsa), Polski (Międzyzdroje, Wolin, Świnoujście).

Dla miłośników poszczególnych kierunków twórczości podajemy orientacyjne godziny przeglądu według nominacji:

13:30 – 14:00 muzyka instrumentalna (m.in. młodzieżowy zespół skrzypcowy, domra, fortepian)

14:00 – 15:30 teatr i recytatorzy (fragmenty spektakli taneczno-muzycznych „Ludwig+Tutta“ i „Alice“, fragment spektaklu muzycznego „Mucha-Cokotucha“ – adaptacja bajki KorniejaCzukowskiegopt. „Muszka Złotobrzuszka“, miniatura teatralna „Historiała w kiparkowej“)

15:30 – 16:50 wokal (piosenki dziecięce, estradowe i ludowe)

16:50 – 18:00 taniec (14 grup tanecznych, solo i duety pokażą podczas przeglądu tańce estradowe, ludowe, dziecięce, balet, taniec nowoczesny i współczesny).

Wstęp wolny.

24.03.2019 (niedziela) o godz.16:30 Burmistrz Wolina, Ośrodek Kultury Gminy Wolin, Muzeum Regionalne im.A.Kaubego w Wolinie zapraszają na kolejny koncert z cyklu  „Koncerty Rodzinne”. „Wiosenny koncert dla całej rodziny” odbędzie się w Dworku Wolińskim. Z rozmaitym programem wystąpią zespoły i soliści z Białorusi i Wolina. W programie miedzy innymi: młodzieżowy zespół skrzypcowy (miasto Wilejka), fortepian (Mińsk), domra (Grodno), recytatorzy (Żodino, Wolin).

Wstęp wolny.

Fundacja Benefis, Wolin

Foto Organizator

 

Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend Reviewed by on . W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród m W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród m Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top