poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:39

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » 59. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej przeszedł już do historii
59. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej przeszedł już do historii

59. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej przeszedł już do historii

sobota, 02 września 2023, 18:40 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, REGION, społeczeństwo
W miniony piątek 1 września po raz ostatni rozbrzmiały muzyczne dźwięki 59. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim.
W tym finałowym koncercie swoje umiejętności za kontuarem zabytkowych organów, zaprezentował prof. Julian Gembalski. Poszczególne części kameralne wypełniła muzyka w wykonaniu szczecińskich muzyków, którzy tworzą zespół Szczecin Brass Quintet. Koncert ten poprowadził Mirosław Kosiński.
Wśród gości ostatniego koncertu obecny był m.in. Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, który tenże festiwal obejmuje honorowym patronatem.
59. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej przeszedł już do historii Reviewed by on . W miniony piątek 1 września po raz ostatni rozbrzmiały muzyczne dźwięki 59. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim. W tym W miniony piątek 1 września po raz ostatni rozbrzmiały muzyczne dźwięki 59. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim. W tym Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top