środa, 6 grudzień 2023, 17:54

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Likwidacja ZGM, cięcia w MOSiR, będą zwolnienia
Likwidacja ZGM, cięcia w MOSiR, będą zwolnienia

Likwidacja ZGM, cięcia w MOSiR, będą zwolnienia

sobota, 17 grudnia 2011, 14:13 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, polityka, społeczeństwo

Na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim został uchwalony budżet Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dyrektor MOSiR-u Marek Świderski wnioskował o ustalenie budżetu na poziomie 928 tys.zł. Jednak Radni nie przystali na jego propozycję. W 2012 roku MOSiR będzie dysponował kwotą 487 tyś. zł. To nawet nie połowa tegorocznego budżetu, który wynosi 1 mln 300 tys. złotych.

Dyrektor MOSiR–u będzie zmuszony do zwolnienia 15 bądź nawet 16 pracowników oraz obniżenia wynagrodzenia pozostałym zatrudnionym. Według niego w 2012 roku może nie być pieniędzy na dokończenie tej edycji KALF-u.

Radny Waldemar Latawiec stwierdził, że Marek Świderski „płaci” za zaangażowanie polityczne.

Na tej samej sesji radni przegłosowali decyzję o likwidacji Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Dotychczasowy dyrektor ZGM-u Krzysztof Gawroński apelował o przełożenie likwidacji na późniejszy termin. Z tym wyborem wiąże się zwolnienie 12 pracowników.

Burmistrz Bronisław Karpiński zapewnił, że postara się by każda ze zwolnionych osób miała propozycję pracy jeszcze przed świętami.

 

fisz

Likwidacja ZGM, cięcia w MOSiR, będą zwolnienia Reviewed by on . Na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim został uchwalony budżet Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dyrektor MOSiR-u Marek Świderski wnioskowa Na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim został uchwalony budżet Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dyrektor MOSiR-u Marek Świderski wnioskowa Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top