środa, 17 sierpień 2022, 01:18

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » Będzie przebudowa drogi na odcinku Pobierowo-Gostyń?

Będzie przebudowa drogi na odcinku Pobierowo-Gostyń?

środa, 11 stycznia 2012, 09:39 Kategoria: gospodarka, polityka, POWIAT, REGION

W dniu 10 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie w sprawie wspólnej realizacji inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 0100 Z Pobierowo – Gostyń – Wrzosowo na odcinku Gostyń – Pobierowo. W rozmowach wzięli udział: Pan Radosław Drozdowicz – Wicestarosta Kamieński; Pan Ireneusz Wojciechowski – Wicestarosta Gryficki,  Pan Krzysztof Atras – Wójt Świerzna i przedstawiciel Gminy Rewal Pan Ireneusz Jasiński.

Uczestnicy spotkania wyrazili chęć współpracy przy przebudowie odcinka drogi powiatowej nr 0100 Z, który przebiega przez powiaty  Kamieński i Gryficki oraz gminy Świerzno i Rewal.  Na spotkaniu ustalono dwa etapy realizacji inwestycji.  Na rok 2012 zaplanowano wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń oraz  zbadanie możliwości pozyskania środków zewnętrznych na wykonanie robót budowlanych. Realizacja robót budowlanych planowana jest na lata 2013-2014 w zależności od możliwości finansowych każdego z samorządów.

Anetta Byczkowska

Będzie przebudowa drogi na odcinku Pobierowo-Gostyń? Reviewed by on . W dniu 10 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie w sprawie wspólnej realizacji inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowe W dniu 10 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie w sprawie wspólnej realizacji inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowe Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top