niedziela, 25 wrzesień 2022, 01:40

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Demolka po pijaństwie
Demolka po pijaństwie

Demolka po pijaństwie

poniedziałek, 26 marca 2012, 10:39 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji  w Kamieniu Pomorskim zatrzymali do wytrzeźwienia dwóch mężczyzn, którzy mając w organizmie ok. 3 promili alkoholu wszczynali awantury.

Dnia 23 marca dwóch mężczyzn w wieku 32 oraz 24 lat w trakcie podróży pociągiem zachowywali się agresywnie wobec współpasażerów oraz kierownika pociągu. Następnie w sklepie Biedronka w Wolinie ubliżali obsłudze, wszczęli awanturę z pracownikami sklepu a w trakcie szarpaniny stłukli butelkę wódki. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyzn a następnie doprowadzili na komendę do wytrzeźwienia. Mając po ok. 3 promili w organizmie zdemolowali pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Policjanci prowadzą czynności w sprawie awanturników.

Demolka po pijaństwie Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji  w Kamieniu Pomorskim zatrzymali do wytrzeźwienia dwóch mężczyzn, którzy mając w organizmie ok. 3 promili alkoholu wszcz Policjanci z Komendy Powiatowej Policji  w Kamieniu Pomorskim zatrzymali do wytrzeźwienia dwóch mężczyzn, którzy mając w organizmie ok. 3 promili alkoholu wszcz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top