środa, 1 luty 2023, 16:29

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Nie wszyscy w nocy śpią
Nie wszyscy w nocy śpią

Nie wszyscy w nocy śpią

środa, 30 maja 2012, 07:17 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

W nocy z 27 na 28 maja policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa mężczyznę, który kradł paliwo z samochodów zaparkowanych przed jednym z międzyzdrojskich ośrodków wczasowych. Niebawem zostaną mu przedstawione zarzuty.

Około godziny 3:00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa na ulicy Ks. Pomorskich. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazane miejsce gdzie zastali mężczyznę, który dokonywał kradzieży z włamaniem do baków samochodowych. 45- latek na widok radiowozu próbował uciekać ale policjanci mu to uniemożliwili. Sprawca przewiercił baki paliwa w dwóch samochodach z trzeciego natomiast skradł wyposażenie między innymi nawigację, części silnika.

Został zatrzymany a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sierż Marta Kostur

Nie wszyscy w nocy śpią Reviewed by on . W nocy z 27 na 28 maja policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa mężczyznę, który kradł paliwo z samochodów z W nocy z 27 na 28 maja policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa mężczyznę, który kradł paliwo z samochodów z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top