poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:34

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Wystarczyła chwila nieuwagi!
Wystarczyła chwila nieuwagi!

Wystarczyła chwila nieuwagi!

czwartek, 11 lipca 2013, 07:55 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Wczoraj przed godziną 12:00 na obwodnicy miejscowości Dargobądz doszło do wypadku drogowego , w którym ranne zostały trzy z pięciu znajdujących się w pojeździe osób.

O zdarzeniu dyżurnego jednostki Policji w Kamieniu Pomorskim poinformował przypadkowy świadek. Policjanci, którzy udali się we wskazane miejsce ustalili, że kierujący pojazdem Skoda odwrócił się do siedzącej na tylnej kanapie pasażerki, przez co wjechał do przydrożnego rowu. W rowie znajdowała się betonowa studzienka kanalizacyjna, w którą uderzył pojazd. Trzy osoby w tym czteroletnia dziewczynka z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący 54-letni mieszkaniec Szczecina był trzeźwy.

 

Sierż Marta Szołtun

Wystarczyła chwila nieuwagi! Reviewed by on . Wczoraj przed godziną 12:00 na obwodnicy miejscowości Dargobądz doszło do wypadku drogowego , w którym ranne zostały trzy z pięciu znajdujących się w pojeździe Wczoraj przed godziną 12:00 na obwodnicy miejscowości Dargobądz doszło do wypadku drogowego , w którym ranne zostały trzy z pięciu znajdujących się w pojeździe Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top